Найкращі онлайн-програми перевірки на плагіат

Під час написання наукових матеріалів, статей, дипломів, курсових та просто текстів для роботи у сфері копірайтингу потрібна не лише письмова навичка, а й перевірка на плагіат. Що таке програма Антиплагіат, які її види існують і який краще користуватися студентам?

 

Які онлайн-сервіси перевірки на плагіат доступні студентам України?

 

В першу чергу необхідно зазначити, що програма Антиплагіат є розширенням, за допомогою якого можна перевірити будь-який текстовий та/або графічний матеріал на унікальність. Сьогодні існує безліч сервісів, які надають можливість перевіряти свої наукові праці та статті, і про деякі з них ми поговоримо докладніше.

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

  Strike-plagiarism

   

  Ця програма Антиплагіат була створена спеціально для академічних, освітніх та наукових цілей, а тому орієнтована на перевірку публікацій та студентських матеріалів. Ключові особливості:

   

  1. Наявність служби підтримки будь-якою мовою;
  2. Цілодобова допомога під час роботи з програмою;
  3. Збереження конфіденційності матеріалів, що перевіряються.

   

  Серед основних моментів – вартість перевірки в даній програмі, яка оплачується токенами та є досить високою (близько 3 доларів за один токен).

   

  UNICHECK

   

  Ідеальне рішення для навчальних закладів, перевірки студентських матеріалів чи наукових статей. Ключові особливості:

  • безкоштовне застосування програми протягом двох місяців;
  • зручний та зрозумілий інтерфейс;
  • глибока наукова та освітня база матеріалів;
  • можливість розпізнавання плагіату у коді сторінки.

  Програма має безкоштовну версію, яка може перевірити текст розміром до 200 слів, після чого потрібно буде придбати пакет послуг.

   

  AntiPlagiarism.Net

   

  Ця програма Антиплагіат щорічно визнається однією з найкращих, оскільки має широкий спектр можливостей та набору інструментів для студентів, копірайтерів, журналістів, блогерів та інших контент-мейкерів.

   

  Ключові особливості:

  1. Перевіряє на чотирьох рівнях – від базового до глибокого;
  2. Може перевірити унікальність зображення;
  3. Є функція перевірки двох окремих текстів на самоплагіат;
  4. Доступна можливість аналізу веб-сайтів або цілого набору документів.

   

  Програма повністю безкоштовна, проте має низьку швидкість перевірки і вимагає постійного введення капчі, кількість якої залежить від обсягу матеріалу, що перевіряється.

   

  Grammarly Plagiarism Checker

   

  Ця програма Антиплагіат є онлайн платформою, яка володіє широким спектром інструментів для пошуку і виявлення копіпаста. Була розроблена спеціально для перевірки студентських матеріалів, але може бути задіяна і копірайтерами також.

   

  Ключові особливості:

  • перевірка текстів будь-якого стилю та напряму;
  • можливість покращення тексту та усунення помилок;
  • наявність блоку рекомендацій щодо стилю;
  • є безкоштовна версія.

  Згідно з опитуванням, проведеним у 2021 році, даний сервіс увійшов до десятки найбільш затребуваних для перевірки на плагіат.

   

  Scribbr

   

  Є веб-розширенням, що спирається на актуальну базу даних – наукові роботи, книги, журнали, онлайн платформи і не тільки. Ключові особливості:

   

  1. Підтримує понад двадцять мов;
  2. Виявляє рерайт із кількох джерел;
  3. Може порівнювати кілька файлів;
  4. Не перевіряє на плагіат логотипи та кліше.

   

  Варто зазначити, що ця програма має досить високу вартість, оскільки потрібно оплачувати перевірку кожного окремого матеріалу. Вартість перевірки залежить від кількості слів: чим їх більше – тим нижча ціна.

   

  Quetext

   

  Програма Антиплагіат, яка була розроблена спеціально для студентів, викладачів ВНЗ та наукових співробітників. Ключові особливості:

   

  • аналізує контекст матеріалу;
  • здатна виявляти рерайт та перефразування;
  • висока точність оцінки;
  • швидкість перевірки.

  Безкоштовна версія програми може перевіряти до 2500 слів на місяць, після чого буде запропоновано тариф преміум за 99 доларів.

   

  Порівняння кожної програми

   

  Оскільки існує велика кількість програм Антиплагіат, необхідно поговорити про їх схожості та відмінності. Деякі з них є вузькоспрямованими та підходять виключно для освітніх чи наукових цілей. Інші – універсальніші, можуть бути задіяні копірайтерами та журналістами.

   

  Наприклад, програма Quetext має більш швидку перевірку в порівнянні з сервісом AntiPlagiarism.Net. При цьому вона поступається в глибині оцінки тексту, адже друге розширення більш точно оцінює та знаходить копіпаст.

   

  Сервіс Grammarly Plagiarism Checker ідеальний для будь-якого матеріалу або статті, навіть якщо йдеться про художній твір, наприклад, есе. При цьому він не підходить для наукових праць, оскільки має вузьку базу, і в цьому значно поступається більш популярному рішенню у вигляді UNICHECK.

   

  Яка програма буде найкращою для перевірки дипломних робіт?

   

  Якщо ви цікавитеся, яка програма Антиплагіат зможе найкращим чином перевірити вашу дипломну роботу щодо запозичень – тоді ми рекомендуємо вам вибирати академічні сервіси, створені спеціально для цього.

   

  На першому місці буде, звичайно, UNICHECK. Якщо ж ви хочете спробувати щось простіше – вибирайте такі сервіси, як Антиплагіат.РУ або Антиплагіат ВНЗ, що мають глибоку освітню базу і підходять для студентських робіт.

   

  Підсумовуючи сказане вище, відзначимо, що послуги перевірки на плагіат користуються популярністю як під час навчання, так і роботи, особливо, якщо ви працюєте над створенням контенту. А якщо у вас є наукова стаття чи диплом, ви можете замовити перевірку на плагіат від компанії «Наука Сервіс», що використовує популярні сервіси перевірки та також може підняти відсоток унікальності вашої роботи!

   

  • Який Антиплагіат краще використовувати?

  Залежить від того, з якою метою ви будете використовувати програму. Для наукових цілей підійде Strike-plagiarism, а для освітніх – UNICHECK.

   

  • Який безкоштовний Антиплагіат найзручніший?

  Серед безкоштовних сервісів особливої ​​популярності користується програма AntiPlagiarism.Net.

  Рейтинг

  0 / 5. 0

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук