Доопрацювання дипломної роботи та Виправлення помилок

Відповіді на запитання

1

В які терміни виконується доопрацювання?


В середньому від 3х днів, але остаточну відповідь щодо термінів ми зможемо назвати після ознайомлення із зауваженнями до тексту.

2

Які гарантії Ви надаєте, що моя робота не потрапить в Інтернет?


Наша основна задача – це якісно виконати свою роботу. Тільки це дозволить нам отримати хороші відгуки від Вас і дати рекомендації іншим студентам. Більше хороших рекомендацій – більше роботи у нас.

3

Які роботи Ви доопрацьовуєте?


Ми можемо виправити всі без винятку види робіт – доопрацювати контрольну або ж доопрацювати кандидатську дисертацію.

4

Які гарантії, що після Ваших виправлень робота пройде?


На всі свої виправлення ми надаємо гарантію до самого захисту. Якщо у викладача виникнуть зауваження до тексту, який написали ми – всі правки ми вносимо абсолютно Безкоштовно і в найкоротші терміни.

5

Як відбувається доопрацювання?


1. Ви надаєте текст зауважень і свою роботу в електронному вигляді. 2. Ми узгоджуємо деталі співпраці і вартість. Підписуємо договір. 3. Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи. 4. Як тільки робота готова Ви вносите залишок суми.

6

Як відбувається оплата?


Оплату замовлення Ви можете здійснити як у нас в офісі, так і через банківську установу (в тому числі Приват24).

Доопрацювання готової роботи

Термін
від 3 днів

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  У процесі підготовки до захисту може знадобитися доопрацювання дипломної роботи або іншої наукової праці. Це не завжди означає, що робота неякісна або є грубі помилки. Така вимога може пояснюватися прагненням наукового керівника вдосконалити дослідження і максимально розкрити перспективність автора.

   

  Написання дипломної роботи рідко обходиться без видозміни початкового матеріалу. Доопрацювання дипломної роботи входить у вартість послуги з її написання чи може виконуватися на замовлення як окрема послуга.

  ЯК ЗАМОВИТИ ВИПРАВЛЕННЯ ГОТОВОЇ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ?

   

  У компанії «Наука Сервіс» діє дистанційна схема співпраці і приваблива ціна. Всі корективи і побажання до виконаної нашими авторами науковому праці ви надсилаєте на електронну пошту, і деталізуєте в телефонному режимі.

   

  Якщо коригування дипломної роботи є першим замовленням, який ви вирішили здійснити у нас, замовлення оформляється наступним чином:

  1. Узгодження деталей в телефонному режимі (термін, обсяг, вартість, вимоги).
  2. Оформлення заявки, складання договору про співпрацю, який буде направлений кур’єром.
  3. Внесення авансового платежу особисто в офісі (Київ) або через будь-яке відділення банку.
  4. Очікування повідомлення про готовність результату.
  5. Перерахування вартості, що залишилася.
  6. Отримання готової дипломної роботи на електронну пошту.

   

  Ми дорожимо своєю і вашою репутацією, тому докладаємо максимум відповідального ставлення. Якщо знадобилася доопрацювання дипломної або курсової роботи, будьте впевнені, що наші фахівці продемонструють потрібний результат!

  КОРИГУВАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ 

   

  Коригування дипломної роботи є обов’язковою гарантією, якщо наукова праця готується компанією «Наука Сервіс». Всі доробки в необхідній кількості здійснюються безкоштовно. Також у переліку додаткових послуг у нас доступне коригування дипломної роботи, замовленої не у нас або написане студентом самостійно.

   

  Така послуга на замовлення дозволяє:

  • усунути фактичні неточності;
  • доповнити теоретичну або практичну частину;
  • адаптувати матеріал під орфографічні, лексичні, стилістичні норми;
  • забезпечити правильне оформлення у відповідності з нормами, яких дотримується вся Україна, та методичними рекомендаціями конкретного навчального закладу;
  • привести у відповідність висновки, рекомендації з означеною проблематикою і завданнями;
  • підвищити унікальність матеріалу до достатнього показника, усунути прояви плагіату.

   

  З моменту отримання готового замовлення на електронну пошту з’являється можливість ознайомитися з дипломом, внести свої зауваження, показати роботу науковому керівнику і отримати попередню оцінку з рекомендаціями щодо доопрацювання. Автори нашої компанії врахують всі побажання та зауваження замовника, що дозволить оптимізувати і провести виправлення дипломної роботи у відповідності з вимогами та побажаннями.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України