Доопрацювання дипломної роботи та виправлення помилок

Термін
від 3 днів
Вартість
договірна
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Інформ Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Інформ Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Інформ Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Інформ Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Інформ Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Информ Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Информ Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Інформ Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Информ Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  На всі свої виправлення ми надаємо гарантію до самого захисту. Якщо у викладача виникнуть зауваження до тексту, який написали ми - всі правки ми вносимо абсолютно Безкоштовно і в найкоротші терміни.

  1. Ви надаєте текст зауважень і свою роботу в електронному вигляді. 2. Ми узгоджуємо деталі співпраці і вартість. Підписуємо договір. 3. Ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи. 4. Як тільки робота готова Ви вносите залишок суми.

  В середньому від 3-х днів, але остаточну відповідь щодо термінів ми зможемо назвати після ознайомлення із зауваженнями до тексту.

  Оплату замовлення ви можете здійснити як у нас в офісі, так і через банківську установу (в тому числі Приват24).

  Купити доопрацювання дипломної роботи

  КОРИГУВАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ 

  У процесі підготовки до захисту може знадобитися доопрацювання дипломної роботи або іншої наукової праці. Це не завжди означає, що робота неякісна або є грубі помилки. Така вимога може пояснюватися прагненням наукового керівника вдосконалити дослідження і максимально розкрити перспективність автора. Написання дипломної роботи рідко обходиться без видозміни початкового матеріалу. Доопрацювання дипломної роботи входить у вартість послуги з її написання чи може виконуватися на замовлення як окрема послуга.

  Коригування дипломної роботи є обов’язковою гарантією, якщо наукова праця готується компанією «Наука Сервіс». Всі доробки в необхідній кількості здійснюються безкоштовно. Також у переліку додаткових послуг у нас доступне коригування дипломної роботи, замовленої не у нас або написане студентом самостійно. Така послуга на замовлення дозволяє:

  • усунути фактичні неточності;
  • доповнити теоретичну або практичну частину;
  • адаптувати матеріал під орфографічні, лексичні, стилістичні норми;
  • забезпечити правильне оформлення у відповідності з нормами, яких дотримується вся Україна, та методичними рекомендаціями конкретного навчального закладу;
  • привести у відповідність висновки, рекомендації з означеною проблематикою і завданнями;
  • підвищити унікальність матеріалу до достатнього показника, усунути прояви плагіату.

  З моменту отримання готового замовлення на електронну пошту з’являється можливість ознайомитися з дипломом, внести свої зауваження, показати роботу науковому керівнику і отримати попередню оцінку з рекомендаціями щодо доопрацювання. Автори нашої компанії врахують всі побажання та зауваження замовника, що дозволить оптимізувати і провести виправлення дипломної роботи у відповідності з вимогами та побажаннями.

  ЯК ЗАМОВИТИ ВИПРАВЛЕННЯ ГОТОВОЇ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ?

  У компанії «Наука Сервіс» діє дистанційна схема співпраці і приваблива ціна. Всі корективи і побажання до виконаної нашими авторами науковому праці ви надсилаєте на електронну пошту, і деталізуєте в телефонному режимі. Якщо коригування дипломної роботи є першим замовленням, який ви вирішили здійснити у нас, замовлення оформляється наступним чином:

  1. Узгодження деталей в телефонному режимі (термін, обсяг, вартість, вимоги).
  2. Оформлення заявки, складання договору про співпрацю, який буде направлений кур’єром.
  3. Внесення авансового платежу особисто в офісі (Київ) або через будь-яке відділення банку.
  4. Очікування повідомлення про готовність результату.
  5. Перерахування вартості, що залишилася.
  6. Отримання готової дипломної роботи на електронну пошту.

  Ми дорожимо своєю і вашою репутацією, тому докладаємо максимум відповідального ставлення. Якщо знадобилася доопрацювання дипломної або курсової роботи, будьте впевнені, що наші фахівці продемонструють потрібний результат!

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук