Замовити статтю у Scopus / WoS

Термін
від 14 днів
Вартість
від 8100 грн
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Інформ Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Інформ Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Інформ Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Інформ Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Інформ Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Информ Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Информ Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Інформ Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Информ Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  Термін написання статті для даних журналів складає від 14 днів

  Так, ми надаємо таку послугу. У нашому штаті працюють професійні перекладачі з профільною філологічною освітою

  Ми співпрацюємо тільки з перевіреними журналами, які мають високі наукометричні показники, публікують якісні статті і мають хороший рейтинг. Ми укладаємо договір в якому прописуємо всі деталі нашої співпраці

  Вартість послуги визначається тематикою і специфікою конкретної статті. У кожному конкретному випадку ціна визначається індивідуально

  Купити статті Скопус

  СТАТТЯ У СКОПУС І WOS – ВИПРАВДАНА МЕТА

  Публікація статей у виданнях, що входять в бази даних WOS і Scopus на сьогодні є однією з умов підтвердження наукового звання в Україні, а також отримання ступеня доктора наук. Причини вибору Scopus наступні:

  1. Наявність деталізованої інформації про тих, хто публікується, можливість відстеження показника цитованості вчених пострадянського простору, збереження посилань на дослідників і відображення їх рейтингу. Це спрощує завдання, як дізнатися чи є конкретна стаття певного автора в базі.
  2. Широке територіальне охоплення бази данних, знаходження фактично в будь-якій точці світу, що полегшує пошук статей.
  3. Великий спектр технічних і гуманітарних наук.
  4. Лояльність і гнучкість відношення до рецензування. На відміну від інших наукометричних баз даних, при відмові в публікації деталізуються вимоги до наукової статті і вказуються недоробки, а також надаються рекомендації, чому варто приділити увагу.

  Сукупно розміщені у Скопус статті перевищують 52 млн. Ними користуються фахівці з усього світу. Стаття у Скопус – мета багатьох науковців. Публікація в журналах, які входять у дану базу даних є дуже почесною і одночасно складним завданням. Компанія «Наука Сервіс» забезпечить професійну підтримку, візьме на себе відповідні організаційні питання і дозволить вам зануритися в дослідну діяльність баз витрати зусиль на зовнішні аспекти.

  ПУБЛІКАЦІЯ В SCOPUS ЯК СПОСІБ ПІДВИЩИТИ РЕЙТИНГ УЧЕНОГО

  Якщо ви зіткнулися з необхідністю написання наукової статті для видання Scopus, потрібне забезпечення її унікальності, неухильно дотримані правила оформлення, розуміння, як повинні виглядати індексовані матеріали. Ми пропонуємо послуги підготовки наукових статей «під ключ», допоможемо визначитися, як працює ідентифікатор, знайти у Skopus / Web of Science потрібні рубрики для публікації статті на замовлення.

  Схема співпраці максимально проста:

  1. Територія надання наших послуг – вся Україна. Можете оформити замовлення в Києві або з будь-якої точки країни.
  2. Заявку можна залишити телефоном, на сайті або особисто в офісі.
  3. Договір про співпрацю направляється кур’єрською службою або підписується в офісі.
  4. Застосовується диференційована ціна: передбачається передоплата у 50%, остаточна вартість може бути внесена після готового результату. Можна скористатися послугами найближчого банку.
  5. Готовий матеріал надсилається електронною поштою. Після публікації статті присвоюється унікальний номер. Він служить інструментом в питанні, як дізнатися, проіндексована стаття чи ні.

  Стаття у Скопус передбачає підготовку англійською мовою. Наші фахівці досконало володіють матеріалом, і мають достатні навички. Це легко перевірити вже з перших днів співпраці. Наші основні замовники дізналися про компанію за рекомендацією. Будемо раді підготувати статті для Scopus або замовити статтю ВАК на будь-які тематики і додати вас до кола своїх партнерів!

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук