Консультаційний проект на Замовлення - комфортне рішення складної задачі

Відповіді на запитання

1

Яка вартість роботи?


Ціна залежить від багатьох факторів: предмета, вимог, обсягу тощо. В середньому – від 4500 грн.

2

Можливо замовити тільки один розділ роботи?


Так, ми можемо написати консультаційний проект як повністю, так і частинами.

3

Ви можете самі підібрати підприємство?


Так, наш фахівець зможе самостійно вибрати підприємство, яке максимально відповідатиме Вашим запитам і тематиці роботи. Також ми зберемо всю необхідну документацію для проведення аналізу.

4

Ви даєте гарантію на консультаційний проект?


Так, всі доопрацювання ми здійснюємо безкоштовно та у будь-якій кількості до самого захисту.

5

Чи не будуть співпадіння з роботами попередніх років?


Це виключено. Ми цінуємо власну репутацію і виконуючи роботу на замовлення підходимо максимально індивідуально до кожного окремо взятого проекту. Наша основна мета – це якісне виконання роботи і Ваше подальше бажання замовити магістерську або купити дипломну роботу.

Консультаційний проект

Термін
від 14 днів.

Вартість
від 4500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Сучасний формат навчання ряду кваліфікацій передбачає консультаційні проекти, захист яких є одним із способів перевірки знань студента. Компанія «Наука Сервіс» допоможе написати зразкову роботу і продемонструвати професійну компетентність.

  ПРИНЦИПИ РОБОТИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

   

  Компанія «Наука Сервіс» надає послуги на інформаційному ринку країни (Київ, вся Україна) понад 20 років. Ми йдемо в ногу з часом, освоюємо нові напрацювання навчального процесу, в тому числі, і консультаційний проект.   Виконана нашими фахівцями робота на замовлення завжди відповідає критеріям:

   

  • якості;
  • унікальності;
  • грамотності;
  • новизни;
  • практичної застосовності.

   

  Для зручності співпраці пропонуємо оформити заявку дистанційно, перераховувати вартість через будь-яке зручне відділення банку, за бажанням, контролювати хід виконання роботи. Всі доробки будуть виконані абсолютно безкоштовно (якщо такі знадобляться). Авторство належить виключно замовнику, гарантується конфіденційність.   Наш пріоритет – ваш успіх і репутація. Ми застосовуємо індивідуальний підхід і завжди ставимо інтереси клієнта понад усе. Саме тому консультаційна робота на замовлення виконується таким чином, щоб ви залишилися задоволені і порекомендували нас своїм колегам!

  СПЕЦИФІКА КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

   

  За своєю суттю консультаційні проекти є пропозицією щодо вдосконалення та оптимізації функціонування конкретної компанії або підприємства. Така пропозиція повинна бути конкретно деталізована, прикладна, практично значуща і правильно оформлена.   Реалізація консультаційного проекту має на увазі три основні мети:

   

  1. Покращити і збільшити теоретичні навички та вміння студента
  2. Пристосувати теоретичні моделі і сучасний передовий досвід в певному питанні, наприклад управлінні організацією
  3. Сформувати вміння та здібності до інформаційно-аналітичних, інтерактивних, діагностичних, дослідницьких, консультаційних функцій

   

  Підготовка до таких проектів є копіткою і затратним по часу процесом. Може знадобитися допомога в формулюванні функціонального і між функціонального аспекту, виборі масштабу питання, конкретизації новаторської ідеї, порівнянності з наявними та потенційними можливостями. Ми допоможемо написати консультаційний проект на будь-якій стадії, в тому числі запропонувати варіант підготовки роботи «з нуля» або втілити вже наявні ваші ідеї.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України