ПУБЛІКАЦІЇ СТАТЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВІД "НАУКА СЕРВІС"

Відповіді на запитання

🕒

Які терміни публікації студентської статті?


Стандартний термін публікації статті для студента – від 14 до 30 днів. Протягом 7-и днів ми можемо надати довідку про прийняття статті до друку із зазначенням теми, назви видання і дати виходу збірки.

💲

Що входить у вартість публікації статті?


У вартість входить: оформлення згідно вимог видання, всі супровідні документи, авторський збірник, редакційний збір, а також всі витрати з пересилання видання.

Що від мене необхідно, для того щоб опублікувати статтю?


Для публікації статті необхідно надати саму статтю, заповнити авторську довідку (ми надамо шаблон) і внести оплату. Також ми можемо самостійно написати статтю і оформити всі необхідні документи для її публікації.

📝

Ви зможете доопрацювати мою статтю під вимоги журналу?


Звичайно, ми можемо внести необхідні виправлення. У нас працюють кваліфіковані автори і редактори, які в найкоротші терміни оформлять все на високому рівні.

📰

В яких журналах ви публікуєте статті?


Ми працюємо з великою кількістю різних видань: ВАК журнали категорії Б, студентські журнали, а також збірники міжнародних науково-практичних конференцій.

⚠️

Які гарантії ви надаєте?


Ми працюємо понад 20 років на ринку і опублікували більше 1500 статей. Як студентських, так і наукових. Для забезпечення ваших гарантій ми укладаємо договір, в якому прописуємо терміни публікації і умови співпраці.

Публікація студентської статті

Термін
від 14 днів

Вартість
від 400 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Наукові статті представляють складність для студентів не тільки з ракурсу їх написання, а й з-за необхідності публікації в потрібних джерелах. Це складно, якщо немає досвіду, часу і корисних консультацій. Компанія «Наука Сервіс» готова прийти на допомогу.

   

  Підготовка та публікації статей для студентів – одна з профільних напрямків компанії «Наука Сервіс». На кожному етапі свої вершини: публікації Scopus, публікації ВАК, студентські видання. Але, незважаючи на рівень ресурсу, першочергово завданням є демонстрація рівня і перспективності початківця представника науки.  Ми знаємо, як виглядають еталонні наукові статті, і що потрібно для їх публікації.

  ЯК ЗАМОВИТИ ПУБЛІКАЦІЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ?

   

  Залежно від джерела публікації до наукових статей висуваються різні вимоги. Україна в особі Міністерства освіти адаптує систему під міжнародні стандарти, в зв’язку з чим умови і критерії постійно змінюються. Самостійно врахувати ці моменти досить складно. Навіть з бездоганним на перший погляд матеріалом можна отримати відмову в публікації, якщо не дотриманні умови допуску. Сумніваєтеся що впораєтеся? Звертайтеся.

   

  Замовлення оформляється дистанційно по телефону. Ввічливі, уважні і компетентні менеджери нададуть вичерпні консультації та роз’яснення. Вносити аванс і доплату не обов’язково в офісі (Київ). Це можна зробити в будь-якому зручному банківському відділенні. Готова стаття і номер публікації (або інші ідентифікуючі дані) відправляються на електронну пошту.

   

  Замовити статтю не складно, якщо знаєш, куди звертатися. Компанія «Наука Сервіс» надає допомогу в написанні і публікації наукових статей, всіх видів студентських та аспірантських робіт. Раді новим знайомствам і вашим рекомендаціям! Результат не змусить себе чекати, і науковий світ обов’язково побачить нових перспективних представників.

  ПУБЛІКАЦІЇ СТАТТІ НА ЗАМОВЛЕННЯ – ГАРАНТІЇ ДЛЯ МАГІСТРІВ

   

  Опублікувати студенту свою працю непросто, особливо якщо враховувати сукупність умов і відсутність досвіду. Члени нашої команди неодноразово проходили процедуру підготовки та розміщення статей. Вони регулярно «тримають руку на пульсі» в частині останніх тенденцій наукових досліджень, розуміють, де можна і потрібно публікувати ті чи інші роботи.

   

  При будь-якому форматі ми дотримуємося таких принципів:

  • чітке дотримання термінів і умов домовленості;
  • абсолютна конфіденційність;
  • безкоштовні доопрацювання в необхідній кількості;
  • договірна основа співробітництва (угода направляється кур’єрською службою);
  • консультаційна та практична допомога;
  • диференційована система оплати (авансова вартість вноситься на етапі оформлення замовлення, решта суми – після готового результату).

   

  Для нас рівноцінно відповідальною роботою є публікація статей магістрантів і матеріалів здобувачів наукових ступенів. Рівень сумлінності і якості не залежить від виду роботи. Ми орієнтовані на ваш результат і цілком прагнемо до виправдання очікувань.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України