Дисертації на замовлення

Термін
від 6 місяців
Вартість
від 85 000 грн
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Інформ Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Інформ Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Інформ Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Інформ Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Інформ Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Информ Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Информ Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Інформ Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Информ Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  Наші автори - кандидати наук за різними напрямками, які регулярно публікуються в наукових журналах різного рангу, мають колосальний досвід написання наукових робіт на замовлення.

  Так, на дисертаційну роботу ми надаємо гарантію 12 місяців (цього як правило вистачає для захисту роботи). Всі зауваження від наукового керівника, рецензентів й інших перевіряючих ми здійснюємо абсолютно безкоштовно

  Так. Ми можемо як написати повністю роботу, так і окремі її частини (розділи, підрозділи, вступ, висновки).

  Так, за необхідності ви зможете обговорити всі питання, які вас цікавлять з нашим автором. Також з вами буде працювати особистий менеджер, який оперативно зможе відповісти будь-які питання і надати консультацію.

  Так, після написання дисертації ми перевіряємо її в системі Антиплагіат ВАК і Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам ВАК.

  Все співробітництво проходить в рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з вами і відображається у зазначеному договорі.

  ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДИСЕРТАЦІЇ

  Майбутні кандидати і доктори наук докладають максимум зусиль для підготовки до захисту дисертації. Успіх багато в чому залежить від якості дослідницької роботи. Компанія «Наука Сервіс» має досвід написання еталонних дисертацій і пропонує свої послуги. Науковий світ і дисертація — нерозривно пов’язані поняття. Діячі отримують наукові ступені за результатами проведених серйозних досліджень. Сам термін латинського походження перекладається як дослідження, міркування, доповідь. Традиційно лідерами за кількістю докторів і кандидатів наук є медична, технічна, біологічна фізико-математична галузь. Хочете приєднатися? Ми допоможемо в цьому.

  В Україні застосовується класифікація дисертації на здобуття наукового ступеня за двома напрямками: кандидати і доктори наук. Деякі інші держави практикують такі статуси, як хабілітованого доктора наук або доктора філософії.   На підставі кваліфікаційної роботи присуджується академічна, вчений ступінь або ступінь магістра. Ці ознаки впливають на вимоги до конкретної дисертаційної роботи. Універсальні критерії:

  1. Оригінальність;
  2. Наукова новизна, відображення самостійної позиції;
  3. Грамотність;
  4. Опублікування друкованих робіт з дисертаційної тематики в журналах ВАК;
  5. Захист і попередні цьому етапу різні випробування у вигляді іспитів;
  6. Підготовка автореферату дисертації.

  Дисертації України можуть опубліковуватися у вигляді монографії або мати форму спеціально підготовленого рукопису. Другий варіант найбільш поширений. Дуже рідко застосовується форма наукової доповіді. Функціонують спеціальні сайти, на яких можна ознайомитися з роботами і дізнатися інформацію про їх авторів. Серйозність роботи спонукає шукати допомогу в написанні. Це ніяк не впливає на рівень професіоналізму, адже захист, а значить і вивчення дисертації, все одно покладається на претендента. Але виконання кваліфікаційної роботи на замовлення істотно скорочує ризики і полегшує процес підготовки.

  Купити дисертацію

  ДЕ ЗАМОВИТИ ДИСЕРТАЦІЙНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ?

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує написання дисертації «під ключ» і надання супутніх послуг. Ми функціонуємо понад 20 років (Київ, вся Україна) і зарекомендували себе як надійні партнери. Якщо ви шукаєте, де замовити кращу дисертацію, ознайомтеся з нашими перевагами:

  • Досвідчені автори з вченими ступенями, в арсеналі яких не один десяток успішно підготовлених дисертаційних, дипломних, магістерських робіт.
  • Оперативність, відповідальний і сумлінний підхід;
  • Лояльна цінова політика, краще співвідношення ціни і якості;
  • Вміння слухати і чути клієнта;
  • Орієнтація на ваш успішний захист і бажаний результат;
  • Виконання всіх видів супутніх дисертації робіт, вступ в процес на будь-якій стадії готовності дисертації, в тому числі «з нуля», допомога у виборі теми та обґрунтування її актуальності;
  • Повний супровід до захисту, надання всебічної консультаційної та практичної допомоги.

  В якості альтернативи пропонуємо недорого купити дисертації з каталогу і заощадити власний час і гроші. Основні наші замовники звернулися в компанію за рекомендацією. Приєднуйтесь до їх числа і наблизьтесь до бажаного наукового ступеня. Будемо раді вашим успіхам і новим рекомендаціям.

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ?

  Головний етап спільного співробітництва — узгодження важливих аспектів. Тому першим кроком є конкретизація теми, термінів, важливих аспектів, вимог, обсягу робіт, супутніх завдань.

  1. Залишаєте заявку на сайті або особисто в офісі в Києві.
  2. Вносите передоплату будь-яким зручним способом в розмірі 50% вартості.
  3. Отримуєте спрямований кур’єрською службою договір про співпрацю.
  4. Очікуєте повідомлення про готовність результату. При цьому ви маєте повне право контролювати хід процесу написання і задавати питання по підготовці дисертації.
  5. Отримуєте повідомлення про готовність, вносите доплату.
  6. Готова дисертація в електронному вигляді направляється на електронну пошту або передається будь-яким обумовленим способом.
  7. Всі доопрацювання до моменту захисту здійснюються безкоштовно в необхідній кількості раз.

  Оплата здійснюється в готівковій або безготівковій формі. Для перерахування коштів немає необхідності їхати в київський офіс. Досить скористатися послугами найближчого банку. Ми надаємо послуги по всій Україні та налагодили ефективне дистанційне співробітництво. За рахунок електронного зв’язку результат приходить максимально швидко. Ми гарантуємо широкий вибір тем, актуальність, новаторство, грамотність, унікальність, абсолютну відповідність вимогам оформлення. Неприпустимі шаблони. Кожна робота має свій авторський почерк і розкриває перспективність дослідження. Потрібна найкраща дисертація в Україні? Звертайтеся! Разом ми наблизимо вас до бажаної мети!

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук