Дисертації на замовлення

Відповіді на запитання

📝

Хто буде писати мою дисертацію?


Наші автори – кандидати наук за різними напрямками, які регулярно публікуються в наукових журналах різного рангу, мають колосальний досвід написання наукових робіт на замовлення.

📃

Чи можу я замовити розділ дисертації?


Так. Ми можемо як написати повністю роботу, так і окремі її частини (розділи, підрозділи, вступ, висновки).

⚠️

Чи є у вас гарантія на дисертаційну роботу?


Так, на дисертаційну роботу ми надаємо гарантію 12 місяців (цього як правило вистачає для захисту роботи). Всі зауваження від наукового керівника, рецензентів й інших перевіряючих ми здійснюємо абсолютно безкоштовно

💯

Моя дисертація буде унікальною науковою працею?


Так, після написання дисертації ми перевіряємо її в системі Антиплагіат ВАК і Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам ВАК.

📩

Чи можу я спілкуватися безпосередньо з автором моєї роботи?


Так, за необхідності ви зможете обговорити всі питання, які вас цікавлять з нашим автором. Також з вами буде працювати особистий менеджер, який оперативно зможе відповісти будь-які питання і надати консультацію.

🧾

Чи укладаєте ви договір і як відбувається оплата?


Все співробітництво проходить в рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з вами і відображається у зазначеному договорі.

Дисертації

Термін
від 6 місяців

Вартість
від 85 000 грн
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Майбутні кандидати і доктори наук докладають максимум зусиль для підготовки до захисту дисертації. Успіх багато в чому залежить від якості дослідницької роботи. Компанія «Наука Сервіс» має досвід написання еталонних дисертацій і пропонує свої послуги. Науковий світ і дисертація — нерозривно пов’язані поняття. Діячі отримують наукові ступені за результатами проведених серйозних досліджень.

   

  Сам термін латинського походження перекладається як дослідження, міркування, доповідь. Традиційно лідерами за кількістю докторів і кандидатів наук є медична, технічна, біологічна фізико-математична галузь. Хочете приєднатися? Ми допоможемо в цьому.

  Детально дізнатися вартість дисертації та супутніх послуг Ви можете тут

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ?

   

  Головний етап спільного співробітництва — узгодження важливих аспектів. Тому першим кроком є конкретизація теми, термінів, важливих аспектів, вимог, обсягу робіт, супутніх завдань.

   

  1. Залишаєте заявку на сайті або особисто в офісі в Києві.
  2. Вносите передоплату будь-яким зручним способом в розмірі 50% вартості.
  3. Отримуєте спрямований кур’єрською службою договір про співпрацю.
  4. Очікуєте повідомлення про готовність результату. При цьому ви маєте повне право контролювати хід процесу написання і задавати питання по підготовці дисертації.
  5. Отримуєте повідомлення про готовність, вносите доплату.
  6. Готова дисертація в електронному вигляді направляється на електронну пошту або передається будь-яким обумовленим способом.
  7. Всі доопрацювання до моменту захисту здійснюються безкоштовно в необхідній кількості раз.

   

  Оплата здійснюється в готівковій або безготівковій формі. Для перерахування коштів немає необхідності їхати в київський офіс. Досить скористатися послугами найближчого банку. Ми надаємо послуги по всій Україні та налагодили ефективне дистанційне співробітництво. За рахунок електронного зв’язку результат приходить максимально швидко.

  Ми гарантуємо широкий вибір тем, актуальність, новаторство, грамотність, унікальність, абсолютну відповідність вимогам оформлення. Неприпустимі шаблони. Кожна робота має свій авторський почерк і розкриває перспективність дослідження. Потрібна найкраща дисертація в Україні? Звертайтеся! Разом ми наблизимо вас до бажаної мети!

  ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДИСЕРТАЦІЇ

   

  В Україні застосовується класифікація дисертації на здобуття наукового ступеня за двома напрямками: кандидати і доктори наук. Деякі інші держави практикують такі статуси, як хабілітованого доктора наук або доктора філософії.   На підставі кваліфікаційної роботи присуджується академічна, вчений ступінь або ступінь магістра. Ці ознаки впливають на вимоги до конкретної дисертаційної роботи.

   

  Універсальні критерії:

  1. Оригінальність;
  2. Наукова новизна, відображення самостійної позиції;
  3. Грамотність;
  4. Опублікування друкованих робіт з дисертаційної тематики в журналах ВАК;
  5. Захист і попередні цьому етапу різні випробування у вигляді іспитів;
  6. Підготовка автореферату дисертації (перелинковка).

   

  Дисертації України можуть опубліковуватися у вигляді монографії або мати форму спеціально підготовленого рукопису. Другий варіант найбільш поширений. Дуже рідко застосовується форма наукової доповіді. Функціонують спеціальні сайти, на яких можна ознайомитися з роботами і дізнатися інформацію про їх авторів.

  Серйозність роботи спонукає шукати допомогу в написанні. Це ніяк не впливає на рівень професіоналізму, адже захист, а значить і вивчення дисертації, все одно покладається на претендента. Але виконання кваліфікаційної роботи на замовлення істотно скорочує ризики і полегшує процес підготовки.

   

   

  ДЕ ЗАМОВИТИ ДИСЕРТАЦІЙНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ?

   

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує написання дисертації «під ключ» і надання супутніх послуг. Ми функціонуємо понад 20 років (Київ, вся Україна) і зарекомендували себе як надійні партнери. Якщо ви шукаєте, де замовити кращу дисертацію, ознайомтеся з нашими перевагами:

  • Досвідчені автори з вченими ступенями, в арсеналі яких не один десяток успішно підготовлених дисертаційних, дипломних, магістерських робіт.
  • Оперативність, відповідальний і сумлінний підхід;
  • Лояльна цінова політика, краще співвідношення ціни і якості;
  • Вміння слухати і чути клієнта;
  • Орієнтація на ваш успішний захист і бажаний результат;
  • Виконання всіх видів супутніх дисертації робіт, вступ в процес на будь-якій стадії готовності дисертації, в тому числі «з нуля», допомога у виборі теми та обґрунтування її актуальності;
  • Повний супровід до захисту, надання всебічної консультаційної та практичної допомоги.

   

  В якості альтернативи пропонуємо недорого купити дисертації з каталогу і заощадити власний час і гроші. Основні наші замовники звернулися в компанію за рекомендацією. Приєднуйтесь до їх числа і наблизьтесь до бажаного наукового ступеня. Будемо раді вашим успіхам і новим рекомендаціям.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України