Замовити публікацію у Scopus / WoS

Термін
від 1 місяца
Вартість
від 900 $
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Наука Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Наука Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Наука Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Наука Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Наука Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Наука Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Наука Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Наука Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Наука Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Наука Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Наука Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  Так, ми можемо терміново публікувати вашу статтю в терміни від 2-4 місяців, в залежності від вашої спеціальності

  Ми офіційна компанія, маємо фізичну адресу у місті Київ і оформлюємо договір, в рамках якого проходить наша співпраця

  Так, у нашому штаті працюють професійні філологи зі знанням тонкощів академічного перекладу

  Як правило, ми співпрацюємо виключно із зарубіжними виданнями, які мають високі наукометричні показники. Обов'язково слідкуємо за останніми оновленнями бази Elsevier (Scopus)

  Звичайно, як правило більшість журналів статті приймає до публікації з авторським колективом у складі 4-5 осіб

  Ні, в наше завдання входить надання вам максимально якісних послуг з публікації статей. Основна наша мета - це ваша рекомендація нас як професіоналів своїм колегам

  Купити публікацію Скопус

  ПУБЛІКАЦІЯ В SCOPUS І WEB OF SCIENCE – МЕТА КОЖНОГО УЧЕНОГО

  Потрібно терміново опублікувати статтю в Scopus або WOS? Ми знаємо, як вам допомогти! Компанія «Наука Сервіс» надає допомогу в підготовці наукових статей і їх публікацій у виданнях різного формату. У науковому світі ці дві наукометричних платформи по праву вважаються найавторитетнішими. І вимоги до матеріалів, які на них розташовують, відповідні. Метою багатьох фахівців в області наукової діяльності є публікація в Web Of Science і Scopus. Цьому є кілька причин:

  • Гарантія успішного захисту наукової роботи;
  • Підвищення шансів на отримання грантів;
  • Відмінна можливість для новачків заявити про себе в науковому світі;
  • Спосіб підвищити власний авторитет.

  Все це стає реальним, якщо публікуватися в журналах, індексованих Scopus / WOS. Це престижно для самого автора і структури, яку він представляє. Видати публікацію у виданнях такого рівня не так-то просто. Потрібно дотримання багатьох вимог за змістом і оформленням, підготовка англомовної версії матеріалу. Якщо ви не володієте тонкощами процесу, і при цьому відчуваєте дефіцит часу, ми з радістю візьмемо відповідальність на себе.

  ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПУБЛІКАЦІЯ СТАТТІ У SCOPUS?

  Якщо потрібна термінова публікація Skopus або WOS, ми пропонуємо виконання роботи «під ключ». Такий підхід дозволить вам зануритися безпосередню в роботу і перекласти всі організаційні питання. Перш ніж помістити публікацію в видання, потрібно:

  • відредагувати матеріал;
  • оформити статтю відповідно до вимог і умов;
  • підготувати академічний переклад (перелинковка);
  • провести аудит і аналіз;
  • забезпечити оригінальність і високий показник по системі антиплагіат;
  • поспілкуватися з видавцями.

  Всі ці етапи ви можете доручити нашим фахівцям. Ми допоможемо недорого розмістити наукову статтю в авторитетних виданнях, і гарантуємо сумлінне ставлення. Потрібна публікація наукової статті в Скопус або Веб оф сайнс? Звертайтеся. Основна кількість замовників дізналися про компанію за рекомендацією і жодного разу не пошкодували про зроблений вибір!

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук