ЗАМОВИТИ СТАТТЮ У SCOPUS / WoS і ПІДВИЩІТЬ СВІЙ АВТОРИТЕТ У НАУКОВОМУ СВІТІ

Відповіді на запитання

1

Яка вартість підготовки статті у Скопус?


Вартість послуги визначається тематикою і специфікою конкретної статті. У кожному конкретному випадку ціна визначається індивідуально

2

Скільки часу необхідно на написання статей для журналів Scopus / WoS?


Термін написання статті для даних журналів складає від 14 днів

3

Які гарантії ви даєте, що моя стаття буде проіндексована в журналі?


Ми співпрацюємо тільки з перевіреними журналами, які мають високі наукометричні показники, публікують якісні статті і мають хороший рейтинг. Ми укладаємо договір в якому прописуємо всі деталі нашої співпраці

4

Можна чи у вас замовити переклад статті на академічній англійську мову?


Так, ми надаємо таку послугу. У нашому штаті працюють професійні перекладачі з профільною філологічною освітою

5

Чи можу я спілкуватись з автором моєї роботи?


Так, при необхідності ви зможете обговорити всі питання, які вас цікавлять з нашим автором. Також з вами буде працювати особистий менеджер, який оперативно зможе вирішувати будь-які питання і надавати всі відповіді

6

Чи укладається договір та як проходить оплата?


Все співробітництво проходить в рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з вами і відображається в зазначеному договорі

Стаття Scopus та WoS

Термін
від 14 днів

Вартість
від 8100 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Стаття у Скопус – мета багатьох науковців. Публікація в журналах, які входять у дану базу даних є дуже почесною і одночасно складним завданням. Компанія «Наука Сервіс» забезпечить професійну підтримку, візьме на себе відповідні організаційні питання і дозволить вам зануритися в дослідну діяльність баз витрати зусиль на зовнішні аспекти.

  ПУБЛІКАЦІЯ В SCOPUS ЯК СПОСІБ ПІДВИЩИТИ РЕЙТИНГ УЧЕНОГО

   

  Якщо ви зіткнулися з необхідністю написання наукової статті для видання Scopus, потрібне забезпечення її унікальності, неухильно дотримані правила оформлення, розуміння, як повинні виглядати індексовані матеріали. Ми пропонуємо послуги підготовки наукових статей «під ключ», допоможемо визначитися, як працює ідентифікатор, знайти у Skopus / Web of Science потрібні рубрики для публікації статті на замовлення.

   

  Схема співпраці максимально проста:

  1. Територія надання наших послуг – вся Україна. Можете оформити замовлення в Києві або з будь-якої точки країни.
  2. Заявку можна залишити телефоном, на сайті або особисто в офісі.
  3. Договір про співпрацю направляється кур’єрською службою або підписується в офісі.
  4. Застосовується диференційована ціна: передбачається передоплата у 50%, остаточна вартість може бути внесена після готового результату. Можна скористатися послугами найближчого банку.
  5. Готовий матеріал надсилається електронною поштою. Після публікації статті присвоюється унікальний номер. Він служить інструментом в питанні, як дізнатися, проіндексована стаття чи ні.

   

  Стаття у Скопус передбачає підготовку англійською мовою. Наші фахівці досконало володіють матеріалом, і мають достатні навички. Це легко перевірити вже з перших днів співпраці. Наші основні замовники дізналися про компанію за рекомендацією. Будемо раді підготувати статті для Scopus або замовити статтю ВАК на будь-які тематики і додати вас до кола своїх партнерів!

  СТАТТЯ У СКОПУС І WOS – ВИПРАВДАНА МЕТА

   

  Публікація статей у виданнях, що входять в бази даних WOS і Scopus на сьогодні є однією з умов підтвердження наукового звання в Україні, а також отримання ступеня доктора наук.

   

  Причини вибору Scopus наступні:

  1. Наявність деталізованої інформації про тих, хто публікується, можливість відстеження показника цитованості вчених пострадянського простору, збереження посилань на дослідників і відображення їх рейтингу. Це спрощує завдання, як дізнатися чи є конкретна стаття певного автора в базі.
  2. Широке територіальне охоплення бази данних, знаходження фактично в будь-якій точці світу, що полегшує пошук статей.
  3. Великий спектр технічних і гуманітарних наук.
  4. Лояльність і гнучкість відношення до рецензування. На відміну від інших наукометричних баз даних, при відмові в публікації деталізуються вимоги до наукової статті і вказуються недоробки, а також надаються рекомендації, чому варто приділити увагу.

   

  Сукупно розміщені у Скопус статті перевищують 52 млн. Ними користуються фахівці з усього світу.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України