Автореферат на Замовлення від "Наука Сервіс"

Відповіді на запитання

1

Як можна замовити автореферат дисертації?


Замовлення ви можете оформити у нас на сайті, по телефону або ж в нашому офісі. При замовленні вноситься передоплата в розмірі 50% і протягом обумовленого часу робота буде готова.

2

Ви гарантуєте конфіденційність?


Так.  Конфіденційність є основою нашої співпраці.  В цьому зацікавлені не тільки ви, але і наш автор, і ми в тому числі.

3

Ви гарантуєте, що не скористалися моєю роботою в своїх цілях?


Безумовно.  Ваша робота потрібна тільки вам.  Ви з нею пройшли багато етапів і опублікували статті, ваша тема була зареєстрована в ВАК, саму роботу бачив не один чоловік. Та й, власне, наша задача зовсім інша – писати текст, а не шукати куди продати чужий.

4

Хто буде писати автореферат?


У нас працюють кандидати і доктора наук за всіма спеціальностями. Всі наші автори мають великий досвід в сфері написання робіт на замовлення, постійно публікують власні статті та стежать за останніми досягненнями науки.

5

Чи складаєте ви договір і як проходить оплата?


Все співробітництво проходить в рамках договору.  Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з вами і відображається в зазначеному договорі.

 

Автореферат

Термін
від 7 днів

Вартість
5000 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Автореферат дисертації: значення та необхідність

   

  Автореферати дисертацій – обов’язковий етап наукової діяльності, що відкриває доступ до захисту.  Робота характеризується своєю специфікою, тому не завжди доступна для самостійної підготовки. Якщо це ваш випадок, звертайтеся в «Наука Сервіс».

   

  Підготовка до захисту дисертації включає ряд супутніх завдань, включаючи автореферат.  Фактично це скорочена версія головної дослідницької праці, своєрідна презентація, короткий зміст. Автореферат дисертації передається в атестаційну комісію за кілька тижнів до захисту, що не відбудеться без його публікації.

  Допомога в написанні роботи

   

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує послуги з написання монографії і авторефератів будь-якої тематики в рамках замовлення з підготовки дисертацій або окремим пунктом. Ми гарантуємо:

   

  • Унікальність, грамотність, точність даних;
  • Абсолютна відповідність основній роботі, відображення головних аспектів дисертації;
  • Конфіденційність відомостей про замовника;
  • Безкоштовні доопрацювання;
  • Оптимальне співвідношення ціна / якість;
  • Можливість замовити матеріал англійською мовою.

   

  До нас звертаються замовники з усіх куточків України.  Ми застосовуємо зручну систему розрахунків. Після оформлення замовлення аванс можна внести в офісі (Київ) або найближчому банківському відділенні. Наші менеджери завжди на зв’язку, а автори дозволяють контролювати хід написання замовлення.

   

  Ми пропонуємо реальну допомогу здобувачам наукових ступенів, і розуміємо, наскільки процес підготовки до захисту дисертації є трудомістким. Це вимагає часу, сил, нервів, знань. І якщо ви в розгубленості, як написати автореферат, можете зв’язатися з нашим менеджером, дізнатися цікаві питання, оформити заявку і чекати готовий результат на електронну пошту.

   

  Доплата вноситься після отримання повідомлення про готовність. Співпраця оформляється договором, який без зволікання спрямовується клієнту. Можна нескінченно описувати наші переваги, але краще переконатися в професіоналізмі без зайвих слів.  Потрібен автореферат? Звертайтеся! Ми допомагаємо досягати цілей.

  Структура і особливості автореферату

   

  Автореферат кандидатської дисертації складається з 4 структурних частин:

   

  1. Вступу, який розкриває актуальність, розробленість, новизну, достовірність, завдання і цілі.
  2. Реферативної (основної) частини з коротким змістом дисертації.
  3. Заключної частини, яка є підсумковою і містить формулювання висновків.
  4. Бібліографічного списку.

   

  Вимоги ВАК фіксують обсяг до 24 сторінок, якщо автореферат відноситься до кандидатської дисертації, і до 40 сторінок, якщо буде захищатися докторська дисертація.

   

  Список літератури оформляється в особливому порядку. Формат роботи вимагає вивчення великої кількості матеріалу і фактів, особливо якщо обрана тематика з економіки.  Обов’язкові для дотримання вимоги до оформлення. Кожна деталь може вплинути на думку членів комісії і результат в цілому.   Автореферат без перебільшення можна розцінювати як генеральну репетицію захисту дисертації. Адже вже на етапі ознайомлення з цією роботою у компетентних осіб може виникнути інтерес і скластися певна думка про автора.

   

  В даному випадку має місце ефект першого враження, яке в подальшому нелегко спростувати. Однак саме завдяки оцінці реферату з’являється можливість доопрацювати основну наукову роботу, врахувати недоліки при формуванні доповіді на захист.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України