ДЕ МОЖНА ЗАМОВИТИ КРЕСЛЕННЯ СТУДЕНТАМ?

Відповіді на запитання

1

Які гарантії ви даєте?


Ми оформлюємо договір, всі роботи перевіряємо на плагіат, всі наші автори мають вищу освіту, ми гарантуємо 100% повернення коштів, якщо не впораємося зі своїми обов’язками.

2

У вас є знижки?


Так, у нас є система накопичувальних знижок, також ми можемо сформувати різні цінові пропозиції.

3

Як зробити замовлення?


Замовлення креслення ви можете оформити у нас в офісі, за телефоном або на сайті. Ми максимально швидко оцінимо роботу і повідомимо вам умови співпраці.

4

Роздруківка входить у вартість?


Так, у вартість роботи входить виконання роботи, роздруківка, а також гарантії – безкоштовні доопрацювання

5

Я зможу спілкуватися з автором мого креслення?


Так, за необхідності ви зможете спілкуватися з автором на пряму. За вами буде закріплений індивідуальний менеджер, який буде координувати всі дії і роботу з автором.

6

Ви пишете інші роботи для студентів?


Ми пишемо всі види робіт для студентів: звіт з практики на замовлення, контрольна робота купити, доповідь на захист и многое другое.

Креслення

Термін
від 3 днів

Вартість
від 500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Шукайте, де замовити креслення? Ви завжди можете звернутися до нас! Компанія «Наука Сервіс» надає послуги на інформаційному ринку країни понад 20 років. Гарантуємо якість, оперативність, конфіденційність.

 

Креслення з інженерної графіки, архітектури, машинобудування, нарисної геометрії та інших напрямків і пояснювальні записки до них – не проблема!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

 

Компанія «Наука Сервіс» пропонує виконати креслення для дипломного проекту та інших робіт під замовлення. Наші автори і виконавці мають достатній рівень кваліфікації і досвіду для якісного результату. Ми гарантуємо відповідальність і сумлінне ставлення. Додатковим бонусом служить приваблива ціна.

 

Доступне оформлення заявки в онлайн режимі. Всі питання, що цікавлять можна запитати у менеджера за телефоном. Завжди складається договір про співпрацю, який без зволікання спрямовується кур’єром за вказаною адресою. Окрім того:

  • вартість розбивається на аванс і доплату, які вносяться на етапі оформлення заявки і після отримання повідомлення про готовність креслення відповідно;
  • ми виконуємо креслення вручну, за допомогою таких поширених програм як Архікад і Автокад, іншим необхідним способом;
  • замовник завжди може проконтролювати хід виконання роботи, внести свої правки і корективи. Всі доробки виконуються безкоштовно.

 

Ми допомагаємо, якщо потрібно терміново замовити креслення окремо або в рамках замовлення консультаційного проекту, і завжди виправдовуємо довіру. Вдячні за рекомендації наших клієнтів, адже саме таким способом кількість осіб, які вже визначилися, де можна замовити креслення, збільшується. Приєднуйтесь до їх числа!

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ЗАМОВИТИ КРЕСЛЕННЯ?

 

Креслення на замовлення – складна категорія, якщо врахувати специфіку завдання, точність розрахунків, потребу у певних знаннях, уміння працювати від руки і зі спеціалізованими програмами.

 

При вирішенні питання, де можна замовити креслення, важливо:

 

Вартість визначається видом креслення, вибором конкретної програми, в якій буде проводитися виготовлення роботи, терміновості, тематики.

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+