ДЕ МОЖНА ЗАМОВИТИ КРЕСЛЕННЯ СТУДЕНТАМ?

Відповіді на запитання

1

Які гарантії ви даєте?


Ми оформлюємо договір, всі роботи перевіряємо на плагіат, всі наші автори мають вищу освіту, ми гарантуємо 100% повернення коштів, якщо не впораємося зі своїми обов’язками.

2

У вас є знижки?


Так, у нас є система накопичувальних знижок, також ми можемо сформувати різні цінові пропозиції.

3

Як зробити замовлення?


Замовлення креслення ви можете оформити у нас в офісі, за телефоном або на сайті. Ми максимально швидко оцінимо роботу і повідомимо вам умови співпраці.

4

Роздруківка входить у вартість?


Так, у вартість роботи входить виконання роботи, роздруківка, а також гарантії – безкоштовні доопрацювання

5

Я зможу спілкуватися з автором мого креслення?


Так, за необхідності ви зможете спілкуватися з автором на пряму. За вами буде закріплений індивідуальний менеджер, який буде координувати всі дії і роботу з автором.

6

Ви пишете інші роботи для студентів?


Ми пишемо всі види робіт для студентів: звіт з практики на замовлення, контрольна робота купити, доповідь на захист и многое другое.

Креслення

Термін
від 3 днів

Вартість
від 500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Ви знали, що Малевич був креслярем? Шкода, що з технічних дисциплін не можна здати просто чорний квадрат. Будь-яка невідповідність або помарка креслення може привести до провалу. З ВНЗ, звичайно, не відрахують, але неприємностей вистачить. Пропонуємо йти за принципом Малевича – не ускладнювати. Для цього достатньо звернутися в компанію «Наука Сервіс».

  Хто готує креслення?

   

  Наша компанія співпрацює з кваліфікованими фахівцями, за плечима яких десятки успішні проектів, вища технічна освіта, аспірантура, викладання та самостійне бездоганне виконання креслень для себе і на замовлення. Чому бездоганне? Саме так оцінено роботу на захисті. Досвід креслення – запорука того, що рука не здригнеться і точність не підведе.

   

  В яких програмах ви можете зробити креслення?

   

  AutoCAD, ArchiCAD, Unigraphics, Компас 3D, SolidWorks. У нас можна замовити виконання креслень в будь-якій сучасній і актуальній CAD-системі. Є свої варіанти і потрібна інша програма? Пропонуйте – обговоримо. Викладачі та досвідчені проектувальники відмінно розбираються в потрібних, вузькопрофільних напрямах, тому виберуть оптимальний варіант для конкретної архітектурної, конструкторської, будівельної тематики.

   

  Можна замовити креслення з інженерної графіки?

   

  Так, і не тільки. Наші базові, але не єдині напрямки:

  • механіка і машинобудування;
  • комп’ютерна графіка;
  • фізика і вища математика;
  • гірська справа та інженерія;
  • векторизація і проектне моделювання;
  • архітектура;
  • нарисна геометрія.

   

  Як швидко виконується креслення на замовлення?

   

  Так швидко, як вам потрібно. В межах розумності, звичайно. Термін – від трьох днів. Якість понад усе. Однак безвихідних ситуацій не буває. Якщо вам потрібно замовити креслення в Автокад терміново, наші менеджери підберуть оптимальну схему. Креслення на замовлення, які потрібні були «ще вчора» виконуються також бездоганно. І все ж рекомендуємо потурбуватися заздалегідь – так більше шансів, що у фахівців знайдеться віконце.

  Як замовити креслення у нас?

   

  З компанією «Наука Сервіс» співробітництво вимагає мінімальних зусиль. Зв’яжіться з менеджером і озвучте вимоги. Надайте вихідні матеріали і узгодьте умови договору. Вносіть авансовий платіж і чекайте повідомлення про готовність. Після його отримання оплатіть решту суми, і без сумніву йдіть здавати результат викладачеві. Ми працюємо як годинник: простий механізм не дає збоїв. Замовлення можна зробити, не виходячи з дому. І також отримати результат.

   

  Які надаються гарантії з боку компанії?

   

  Їх багато. Ловіть:

  • безкоштовні доопрацювання без обмеження терміну – нам нема чого боятися, тому що впевнені в якості підготовлених креслень на замовлення;
  • оформлення договору і при необхідності направлення його кур’єрською службою – наша з вами угода гранично чиста і прозора;
  • надання результатів перевірки на плагіат – це базова умова якості будь-якої роботи, і ми її забезпечуємо;
  • повний супровід до захисту – ведемо своїх клієнтів до переможного кінця, тому не бійтеся, що залишитеся наодинці зі складним кресленням, «фішками» ArchiCAD, AutoCAD, питаннями, чому так, а не по-іншому.

   

  Чому варто вибрати саме «Наука Сервіс»?

   

  Ви гідні кращого, хіба ні? А компанія «Наука Сервіс» пропонує виконання на замовлення кращих, унікальних, складних і при цьому максимально точних і грамотних креслень. Почитайте відгуки – студенти залишилися задоволені. Комар носа не підточить. Тому що наші автори – фанати своєї справи, які не сприймають середнього результату і яким під силу будь-яка програма. Замість тисячі слів пропонуємо переконатися на ділі.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України