Копірайтинг та Рерайт на замовлення - Унікальні тексти за доступною ціною

Відповіді на запитання

1

В які терміни Ви можете зробити рерайт моєї роботи?


Все буде залежати від того, який обсяг тексту необхідно рерайтити. Ми можемо гарантувати терміни від 2-3х днів

2

Хто ваші копірайтери?


Серед наших авторів тільки фахівці з вищою освітою. Ми відрізняємося тим, що кожен наш співробітник пише тексти тільки відповідно до своєї спеціальності. Ніяких універсальних авторів у нас немає

3

Ваші роботи проходять перевірку на унікальність?


Так, всі наші роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат

4

Доопрацювання у вас безкоштовні?


Так, на всі наші тексти ми надаємо гарантію. При виникненні будь-яких побажань або ж зауважень, всі правки ми вносимо Безкоштовно

5

Як оформити замовлення?


Ви можете залишити заявку у нас на сайті, повідомити ваше завдання за телефоном або ж особисто у нас в офісі. Для початку роботи необхідно внести передоплату у розмірі 50% від суми замовлення. Доплата здійснюється за готовністю роботи

6

Ви можете зробити рерайт моєї дипломної роботи?


Так. Ви можете у нас оформити заявку на рерайт вашого тексту або замовити дипломну нову.

Копірайтинг

Термін
від 2 днів

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Інформаційний простір перенасичений, але як і раніше залишається затребуваним якісний і унікальний контент. В цьому зв’язку актуальні послуги копірайтера, який вміє справлятися з поставленими завданнями і «дружить» з текстами.

  У компанії «Наука Сервіс» можна замовити послуги копірайтера (Україна) за будь-яким профілем для підготовки матеріалу «з нуля», коригування і підвищення унікальності робіт.

  ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ КОПІРАЙТЕРА?

   

  Ми застосовуємо дистанційне співробітництво. Не обов’язково їхати особисто в офіс до Києва, щоб роз’яснити формат завдань і укласти договір про співпрацю. Заявка оформлюється у телефонному режимі. Діє система часткової передоплати. Залишок вартості перераховується після готовності результату. Для розрахунків застосовуються також банківські перекази.

   

  Ціна на послугу договірна і визначається конкретною тематикою, видом статті, терміновістю та іншими особливостями конкретного замовлення. Ми застосовуємо індивідуальний підхід та допомагаємо вирішити найрізноманітніші замовлення. З урахуванням побажань менеджер підбере найбільш компетентного автора в конкретному напрямку.

   

  Додаткові бонуси:

  • безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості;
  • перевірка кількома сервісами Антиплагіат;
  • детальне вичитування;
  • система бонусів;
  • стислі терміни;
  • абсолютна конфіденційність.

   

  Всього на рахунку фахівців нашої команди не один десяток тисяч успішно підготовлених робіт різної тематики. Ми знаємо, скільки коштують зусилля, що дозволяють продемонструвати кращий результат, і повністю виправдовуємо вартість. Дорожимо вашою довірою і своєю репутацією.

   

  Компанія «Наука Сервіс» функціонує на ринку інформаційних послуг два десятиліття і пропонує написання унікальних текстів будь-якої спрямованості на замовлення. Вдячні за рекомендації, будемо раді новим знайомствам і успіхам наших клієнтів! Для нашої команди немає не вирішуваних питань, якщо мова йде про копірайтинг.

  СЕКРЕТИ КОПІРАЙТИНГУ ТА НАПИСАННЯ УНІКАЛЬНИХ ТЕКСТІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

   

  Написання унікальних текстів – пріоритетне завдання копірайтерів. Але по-справжньому якісні інформаційні, експертні статті, студентські роботи є такими, якщо поєднують:

  • грамотність;
  • точність даних;
  • потрібний стиль;
  • унікальність;
  • є оригінальними та такими, що запам’ятовуються.

  Крім того, важливе смислове навантаження, корисність і ряд критеріїв читання тексту.

   

  У нашій команді працює велика кількість авторів, які не просто освоїли ази знань, але і є кваліфікованими фахівцями цього напрямку. Більше того, деякі автори проходили свій професійний ріст паралельно масового становлення копірайтингу. Якщо ви шукаєте, де замовити цікавий, унікальний і грамотний матеріал – звертайтеся і переконайтеся особисто!

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України