План роботи на Замовлення - для Дипломної, Курсової або Дисертації

Відповіді на запитання

1

Скільки часу необхідно на написання?


В середньому 1-2 дні, але якщо вам необхідно дуже терміново підготувати розширений план роботи, то ми зможемо це зробити протягом робочого дня в день замовлення.

2

За якими предметами ви зможете написати план роботи?


Плани для дипломних MBA, магістерських, курсових робіт і дисертацій ми пишемо з усіх предметів: економіка, право, психологія, географія, філософія, педагогіка, міжнародні відносини, інформатика, техніка та інші роботи.

3

Ви допрацьовуєте, якщо мені дадуть зауваження?


Так, звичайно. Ми будемо з вами працювати до самого затвердження плану науковим керівником. Якщо ви приймете рішення замовити у нас всю роботу, то план для вас буде безкоштовним.

4

Хто у вас складає плани?


Всі роботи у нас пишуть кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід написання академічних робіт на замовлення. Студентські роботи пишуть автори з вищою освітою, а дисертаційні – кандидати і доктори наук

5

Як зробити замовлення на план роботи?


Ви можете оформити заявку на написання тезового плану на сайті, за телефоном або ж у нашому офісі в м. Києві. Після узгодження термінів і вартості ми приступаємо до роботи.

6

Як відбувається оплата?


Оплату замовлення ви можете здійснити як у нас в офісі, так і через банківську установу (в тому числі Приват24)

План роботи

Термін
від 1 дня

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Необхідно скласти план дипломної роботи або курсової? Компанія «Наука Сервіс» пропонує свої послуги. Автори мають великий досвід виконання аналогічних робіт та підготують замовлення максимально швидко і якісно. Ми працюємо на ваш результат!

  Тезовий план дозволяє лаконічно відобразити ключові аспекти майбутньої магістерської або дисертації. Для його підготовки необхідно вивчити весь текст і застосувати навички акцентування уваги на головному.

  ЯК ЗАМОВИТИ СКЛАДАННЯ ПЛАНУ ДО ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ?

   

  Оформлення заявки в компанії «Наука Сервіс» здійснюється он-лайн або при особистому зверненні в офіс в Києві. Менеджер надає консультації в телефонному режимі, відповідає на всі питання, що цікавлять, в тому числі терміни, визначається ціна, інші умови.

   

  При домовленості замовити роботу укладається договір. Передоплата вноситься шляхом перерахування коштів з будь-якого зручного відділення банку або внесення готівки в нашому офісі.

   

  Після отримання повідомлення про готовність замовник вносить вартість, що залишилася, і отримує результат на електронну пошту. Ми гарантуємо:

  • грамотність, 100% відповідність темі роботи;
  • високу унікальність,
  • оперативність, дотримання термінів;
  • можливість контролювати хід виконання роботи;
  • оптимальне співвідношення ціна / якість;
  • всебічну консультаційну підтримку;
  • безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості;
  • конфіденційність.

   

  Ми орієнтовані на успіх клієнта, тому робимо все можливе для виправдання довіри. Вдячні за рекомендації, адже саме таким способом регулярно поповнюється наш перелік замовників. Будемо раді, якщо ви прислухаєтеся до думки сотень власників якісних студентських та аспірантських робіт і поповните їх ряди.

   

  Якщо питання, як робити тезовий план, актуальне – наші автори в найкоротші терміни впораються з завданням! Для цього достатньо оформити заявку. Приємним бонусом стануть вигідні і надійні умови співпраці.

  Як і де можна скласти тезовий план для дипломної роботи?

   

  Оформити замовлення на складання плану дипломної роботи ви можете в компанії «Наука Сервіс». Наші фахівці мають великий досвід в області написання планів. Знають, яка повинна бути структура, і як він повинен виглядати.

   

  Алгоритм складання плану дипломної роботи в компанії «Наука Сервіс» наступний:

  1. Збір первинного матеріалу по темі дипломної роботи.
  2. Структурування зібраних джерел по групах.
  3. Вивчення методичних рекомендацій до структури дипломної роботи.
  4. Виділення чіткої ієрархії і послідовності груп.
  5. Формулювання назв розділів і підрозділів.
  6. Перевірка послідовності і логічності кожного пункту і взаємозв’язку між ними.
  7. Необхідність скласти тезовий план виникає, наприклад, при затвердженні теми роботи у наукового керівника.

   

  Написання плану – своєрідний візуальний орієнтир, що дозволяє дотримуватися чіткої структури та послідовності, не упустити важливі аспекти, донести суть і специфіку роботи.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України