ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ / ГОТЕЛЮ НА ЗАМОВЛЕННЯ - ГАРАНТІЯ ДО ЗАХИСТУ

Відповіді на запитання

1

У вас можна замовити тільки пояснювальну записку для проект Гостелю або Ресторану?


Так, ви можете у нас замовити як проект Готелю Ресторану повністю, так і окремий розділ (концепція, архітектура, економіка або ж інновації). А також ми можемо підготувати просто креслення для вашої пояснювальної записки.

2

Які терміни виконання магістерського проекту?


Якщо ви замовляєте всю роботу, то нам буде потрібно 2-4 тижні. При необхідності ми можемо впоратись і швидше – за 7 днів без втрати якості.

3

Ваші роботи проходять Антиплагіат?


Безумовно. Проект готелю ресторану ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат і % унікальності завжди відповідає рівню, який вимагається у вашому навчальному закладі.

4

Ви ведете диплом до захисту?


Так. Всі зауваження, які будуть висуватися вашим науковим керівником ми будемо виправляти абсолютно Безкоштовно і у будь-якій кількості до самого захисту. Виправлення вносяться максимально швидко – як правило протягом 3-4 днів.

5

Чи укладаєте ви договір?


Так. Ми укладаємо договір, в якому вказуються умови співпраці, ваші гарантії та наші зобов’язання. В рамках даного договору розписується графік виконання роботи і порядок оплати замовлення.

Проект ресторану / готелю

Термін
від 7 днів

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Проект ресторанів, розробка плану функціонування гарячого цеху, дизайн – перспективні напрямки для дослідження і дипломної захисту. Якщо немає сил, досвіду і часу для підготовки дипломного проекту самостійно, замовити послугу можна в компанії «Наука Сервіс».

   

  Потрібен проект ресторану для диплома? Цікавить розробка концепції кафе чи готелю?  Ми знаємо, як здивувати наукових керівників і уявити еталонний дипломний проект, який вразить новизною, цікавими ідеями та практичною значущістю. Сьогодні у нас можна купити проект, який вже завтра дозволить втілити мрії!

  ЯК ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ?

   

  Для оформлення заявки зателефонуйте менеджеру компанії. Після узгодження всіх питань, що цікавлять, включаючи, скільки коштує послуга і як зробити замовлення, складається договір про співпрацю, який невідкладно надсилається кур’єрською службою. Головний офіс знаходиться в місті Київ, тому можна звернутися особисто.

   

  Вартість розділяється на авансовий платіж, який сплачується після оформлення заявки, і доплату, яка перераховується після повідомлення про готовність проекту. Для зручності гроші можна переслати в найближчому відділенні банку.

   

  Готовий результат надходить на електронну пошту. Це перевірений, надійний спосіб, який прискорює і спрощує процес. Автори компанії забезпечують супровід клієнта до захисту і готові надати всебічну підтримку в рамках своїх обов’язків. Головний принцип компанії – успіх клієнта. Ми орієнтовані на ваш результат і сприяємо його досягненню. Пишаємося новими рекомендаціями на свою адресу, виправдовуємо довіру і прагнемо до оптимальних умов співпраці.  Ви – довіряєте, ми – виконуємо.

   

  Якщо ви працюєте над такими напрямками, як дизайн, особливості інтер’єру, проект ресторану, готелів, кухні, барів, фахівці компанії «Наука Сервіс» допоможуть надати ідеям форму диплома і створити кращий проект для успішного захисту!

  ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ / ГОТЕЛЮ В НАУКА СЕРВІС – ПЕРЕВАГИ

   

  Компанія «Наука Сервіс» приймає заявки на замовлення дипломних проектів за різними напрямками, включаючи технологічний аспект гарячого цеху, дизайн приміщення, особливості кухні. Ми втілюємо ваші ідеї або можемо виконати роботу «під ключ», запропонувавши свою концепцію і тематику.

   

  Проект на замовлення від наших авторів – це:

  • оригінальність ідеї, незвичайний креативний підхід;
  • актуальність напрямку, стильні рішення;
  • висока унікальність, грамотність;
  • оперативність виконання;
  • безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості;
  • абсолютна конфіденційність.

   

  У нас можна оформити замовлення на весь дипломний проект або його окремі розділи.  Звертайтеся, якщо потрібна пояснювальна записка до диплому, креслення, візуальні елементи. Доступний широкий спектр додаткових послуг, включаючи перевірку на плагіат, оформлення списку використаних джерел.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України