Роздатковий матеріал: значення і правила оформлення

Відповіді на запитання

1

Як ви працюєте?


Для замовлення роботи вам необхідно залишити заявку у нас на сайті, зателефонувати або ж приїхати до нас в офіс. Після узгодження деталей ви вносите передоплату і ми приступаємо до роботи. По готовності менеджер вас сповістить.

2

За який час ви зможете зробити роздатковий матеріал?


При наявності готової роботи – ми зможемо його підготувати протягом дня.

3

Ви зможете зробити презентацію до работи, яку не писали?


Так, ми робимо не тільки до своїх робіт, але і будь-яких інших.

4

Для яких робіт ви робите роздаткові матеріали?


Для будь-яких видів: від диплома MBA до кандидатської дисертації.

5

Ви можете підготувати доповідь на захист?


Так, ми можемо написати доповідь на захист по вашій роботі. Якщо саму роботу ви замовляєте в нашій компанії, то доповідь і роздатковий матеріал ми пишемо Безкоштовно.

6

Як відбувається оплата?


При замовленні ви вносите передоплату (це можна зробити у нас в офісі або через банк), після завершення роботи – здійснюється доплата.

Роздатковий матеріал

Термін
від 1 дня

Вартість
від 200 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Успішний захист дипломів і дисертацій базується на якісній підготовці. Роздаткові матеріали служать головним помічником для автора і орієнтиром для комісії. Компанія «Наука Сервіс» допоможе в підготовці і правильному оформленні.

   

  Роздаткові матеріали – невід’ємний «супровід» дипломів MBA, кандидатських і докторських дисертацій, магістерських робіт. При підготовці до захисту не варто ігнорувати цей аспект. Комісія оцінює складність і специфіку роботи, отримує загальне уявлення. Компанія «Наука Сервіс» запевняє: саме «раздатки» є головною точкою опори і допомогою при захисті.

  ЯК ЗАМОВИТИ РОЗДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ В КОМПАНІЇ «НАУКА СЕРВІС»?

   

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує максимально зручну схему співпраці:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером. Дізнайтеся, як замовити матеріал, скільки коштує послуга, оформіть заявку.
  2. Внесіть передоплату в найближчому відділенні банку.
  3. Отримайте договір, направлений кур’єрською службою.
  4. Чекайте повідомлення про готовність.
  5. Внесіть вартість, що залишилася.
  6. Вивчіть готовий варіант, направлений на електронну пошту.
  7. Успішно пройдіть захист. Цей пункт найголовніший, адже наша мета – ваш успіх і подальші рекомендації.

   

  Написання нашими авторами дисертації автоматично має на увазі, що доповіді та роздаткові матеріали включені у вартість основної послуги. Якщо у вас готовий диплом, написаний не нами, ціна на роздатковий матеріал все одно буде доступною, а терміни – оперативними.

  ЩО ТАКЕ РОЗДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ І НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН СТУДЕНТУ?

   

  Відповідальне ставлення до дипломної роботи зводиться, у тому числі, і до правильного визначення послідовності роздаткового матеріалу, його грамотного оформлення. Наша компанія надає комплексні послуги з написання магістерської дисертації та інших видів робіт, від тези для конференції до роздатковий матеріал на захист.

   

  Потрібно знати наступне:

  1. Роздатковий матеріал подається у вигляді графіків, креслень. Схем, ілюстрацій і інших наочно-візуальних форм і оформлюється у вигляді брошури з викладеними ключовими моментами, яка служить своєрідним путівником по науковій роботі.
  2. Використання даних, які не містяться у змістовній частині наукової праці, заборонено.
  3. Повинна бути хороша роздруківка графіків, слайдів і ілюстрацій для легкого візуального сприйняття. Цей пункт часто страждає, якщо робота виконується терміново.
  4. Кожен роздатковий матеріал повинен бути озаглавлений. Обов’язково оформлюється титульний лист.
  5. Обсяг становить до 15 аркушів. Матеріал подається в окремій папці. Кількість примірників має відповідати кількості членів комісії.
  6. На одному аркуші розташовується один графік або одна таблиця. Розмір однієї позиції повинен заповнювати всю сторінку.

   

  Це загальні правила, яких дотримується Київ і вся Україна у будь-якому навчальному закладі. Але важливо врахувати, що роздатковий матеріал обов’язково додається до диплома технічної спрямованості. Якщо на захист презентується тематика гуманітарної дисципліни, такі супутні документи необов’язкові.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України