РОЗДІЛ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ: ДЕ ЗАМОВИТИ ПОТРІБНУ ЧАСТИНУ?

Відповіді на запитання

1

Чи можете ви доопрацювати за правками викладача написаний мною розділ?


Так звичайно. Для цього нам необхідно бачити зауваження наукового керівника і сам розділ. Ми все оцінимо і повідомимо терміни і вартість виконання.

2

Чи можете ви підібрати підприємство для моєї роботи та поставити печатку?


Так. Наші фахівці мають доступ до фінансової звітності великого числа різних підприємств і без проблем ми зможемо як написати по ньому потрібний вам розділ або всю роботу, так і поставити печатку.

3

У вас є знижки? Як можна здешевити вартість роботи?


Ми лояльні і завжди шукаємо оптимальний для вас варіант вартості. Ми можемо запропонувати різні ціни і спеціальні пропозиції за всіма роботами. Запитуйте у менеджера про варіанти здешевлення.

4

Моє замовлення буде унікальним?


Так, всі роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших дипломних робіт відповідає необхідним вимогам вашого ВНЗ

5

Роздруківка входить у вартість?


Не тільки роздруківка, а ще й доповідь, роздатковий матеріал, рецензія і будь-яка кількість правок від наукового керівника

6

Чи зможете ви написати статтю або зробити її публікацію?


Звичайно. Ми співпрацюємо з великою кількістю журналів і можемо вам гарантувати публікацію статті в максимально швидкі терміни. А самі статті пишемо з високим % унікальності.

Розділ дипломної роботи

Термін
Від 7 днів

Вартість
від 1200 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Практична частина дипломної роботи або теоретичні розділи окремо можуть викликати складнощі. Немає часу, недостатньо знань або дається взнаки відсутність досвіду?  Компанія «Наука Сервіс» виконує на замовлення будь-який обсяг і частини дипломних робіт.

   

  Процес написання теоретичного розділу можна розділити на такі етапи:

  1. Збір інформації. Необхідна новітня література за останні 3-5 років (книги, монографії, наукові статті, актуальна статистика і т.д.). Для обсягу в 25-30 сторінок, бажано зібрати не менше 30-40 джерел.
  2. Систематизація. Необхідно все перечитати, впорядкувати згідно підрозділів, які виділені в рамках одного розділу.
  3. Написання. Перед написання варто скласти план, кожного підрозділу – що і за чим буде йти. Використовуючи зібрані джерела інформації обов’язково необхідно ставити зноски на всі запозичення.

  ЯК ЗАМОВИТИ РОЗДІЛ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ В КОМПАНІЇ «НАУКА СЕРВІС»?

   

  Перевага нашої компанії і ваша вигода полягають у зручності, доступності та надійності співпраці. Достатньо зателефонувати і озвучити побажання. Менеджер прояснить всі деталі, прийме заявку. Після узгодження ключових умов озвучується вартість, конкретизуються терміни і вноситься передоплата.  Важливо знати:

   

  • вартість диференціюється на аванс і доплату. Внести кошти можна в будь-якому відділенні банку;
  • складається договір про співпрацю, який направляється кур’єрською службою;
  • готова робота надсилається електронною поштою, що зручно з точки зору економії часу і зручності коригування;
  • ми надаємо консультаційну та практичну підтримку до моменту захисту або здачі.

   

  Компанія «Наука Сервіс» виконує на замовлення роботи з педагогіки, розділ БЖД, економічну частину диплому, дизайн і будь-які інші дисципліни. Потрібна 3 частина дипломної роботи? Ви отримаєте саме її. Бентежить який-небудь розділ готового матеріалу? Доопрацюємо і відкоректуємо, а при необхідності напишемо новий екземпляр.  Ваш успіх – наша мета! Раді новим знайомствам і рекомендаціям.

  СПЕЦИФІКА НАПИСАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

   

  Прийнято вважати, що практична частина дипломної роботи є найбільш складною. На відміну від теоретичної частини, в якій першорядним є спектр знань і актуальні джерела, науково-дослідницька діяльність орієнтована, перш за все, на досвід і власні отримані навички.

   

  Значних зусиль вимагає оформлення графічної частини. Це завдання не сприймає приблизності, неточностей, а кожна помилка може нівелювати інші праці.  Якщо обрана тема з юриспруденції, наприклад, по криміналістиці, фактично без реального досвіду відобразити достовірність реалій неможливо.

   

  Це лише мала дещиця прикладів, які служать причиною замовити послугу у профільних фахівців. Співробітники компанії знають напевно:

  • зі скількох частин складається дипломна робота на замовлення;
  • чому потрібно правильно розставляти акценти;
  • у чому майстерність досягнення високої унікальності;
  • який оптимальний обсяг теоретичної частини;
  • яким чином здійснюється написання дипломного проекту.

   

  Немає питань і напрямків, які будуть недоступні авторам компанії, будь то диплом з медицини, розділ охорони праці в дипломній роботі тощо. Ми виконуємо замовлення «під ключ», допомагаємо вибрати тему або готуємо конкретний сегмент за завданням замовника – вступ, актуальність, друга частина, будь-які розділи, а також виконуємо доробки виконаних нами замовлень. При цьому коригування можна вносити рівно стільки, скільки потрібно. І всі вони здійснюються безкоштовно.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України