Поради щодо складання шпаргалок

Багато що змінюється у житті студентів, але шпаргалки – це про вічне. Зараз як ніколи величезні можливості для підказок на іспитах та контрольних. Як не палитися і максимально полегшити собі життя? Поговоримо у цій статті.

 

У чому користь шпаргалок?

 

Користь шпаргалок підтверджена на всіх рівнях. Сноби, які твердитимуть про необхідність робити, писати, вирішувати та здавати все самому, 100% не стикалися зі справжнім навантаженням. Або вони ведуть настільки нудне і затворницьке життя, що реально все встигають і зубрять. Нам із вами такий сценарій не потрібен, тому поговоримо, що дають шпаргалки:

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

  1. Впевненість у собі. Так-так, проти статистики не попреш. Доведено, якщо при студенті є певна страховка, навіть за неможливості нею скористатися, автоматично підвищується віра в успіх і з’являється твердість духу.
  2. Нові знання. Як не дивно, але написання шпаргалок – відмінний спосіб «навчитися», освоїти новий матеріал, підготуватися. Інформація налагоджується буквально на підкірці, якщо сам читаєш і пишеш. Здається взагалі немає? Повірте, у потрібну мить така пам’ять вистрілює.
  3. Схвалення викладачів. Не дивуйтесь. Якщо вас застукають за користуванням власними шпаргалками, можна навіть розраховувати на трійку автоматично. Чому? Та тому, що праця оцінена. Все, що пропущено на семінарах та лекціях, з лишком заповнено в ніч перед іспитом. Досвідчені викладачі це розуміють. Хоча заради справедливості, зазначимо: не варто сліпо розраховувати на такий варіант. Частина викладачів, м’яко кажучи, не схвалює таку ініціативу.
  4. Реальна допомога. Шпаргалками вдається іноді скористатися. І це справжнісінький порятунок.

   

  У мене був одногрупник, якому писала шпори мама (і робила це супер чудово), а він умудрявся їх перепродавати. Це вже, звісно, ​​ідеальний лайфхак, але не для всіх.

   

  Як складати шпаргалки?

   

  Варіантів безліч. Старий, перевірений традиційний метод – писати або друкувати дрібним шрифтом на міні-листках, касовій стрічці, обкладинках методичок та інших носіях, які реально тримати при собі на іспиті. Класика жанру для дівчат – спідниця і текст під колготками. Хлопці ефектно використовують зап’ястя та руки під сорочкою, але їм менш зручно. Відмінним варіантом може стати чохол від телефону, зворотний бік портмоне, барсетки, клатчу.

   

  Примудряються використовувати в благих цілях ключницю, чохол від окулярів, браслети на руці. Багато інформації не помістиш, але якісь дати та хроніку – цілком. А там уже можна й зорієнтуватися, розбавити факти водою.

   

  Як застосувати технології?

   

  Досить виявити трохи креативу, дізнатися лайфхаки та купити бездротові навушники. Під розпущеним волоссям цілком реальний варіант для аудіо підказки. А там уже можна залучити третю особу – диктуючого, який вчасно зорієнтується і підказуватиме у вухо.

   

  Звичайно, це не реальний варіант, враховуючи рівень контролю, але спробувати можна. Вам на місці буде видно, наскільки це безпечно. Крім того, повноцінно використовуйте можливості своїх смарт годинників, андроїдів.

  Усі сучасні засоби створення шпаргалок діляться на аудіальні чи технологічні. Продумайте стратегію, що саме зможете використати за конкретного викладача та за певних умов.

  Наприклад, якщо іспит приймає досвідчений, але дуже в літах професор, навряд чи він спалить вас на використанні наручного розумного годинника. І навпаки, нові, прогресивні вчора ще аспіранти, як правило, зациклені на прогресивних підказках, забирають телефони та перевіряють навушники. Проте мало хто з них вірить, що сучасні студенти строчать шпаргалки від руки та ховатимуть їх під манжети.

   

  Ясно одне: безвихідних ситуацій немає. Заглядайте частіше на сайт компанії «Наука Сервіс», якщо хочете закінчити навчання максимально безболісно. Ми готуємо якісні та унікальні студентські роботи на замовлення, пишемо відповіді на питання на білети та надаємо інші послуги, роблячи життя студентів простішим.

  Рейтинг

  0 / 5. 0

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук