Як зробити непомітну шпаргалку?

 

Шпаргалки існували завжди. Ну як завжди, з моменту виникнення освітньої системи. Наприклад, в Давньому Єгипті привілейовані дітлахи багатих татусів легко користувалися підказками, які без сорому їм озвучували освічені раби, які стояли поруч. Варіант не наш – на жаль, немає плаща-невидимки, як у Гаррі Поттера, і репетитора з собою на іспит не взяти. Однак є інші варіанти, простіше, але не менш ефективні.

 

Види шпаргалок

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

  Технології не стоять на місці, і це дозволяє експериментувати з можливостями. Крім старих – добрих письмових підказок на листочках, колінах, зап’ястях і навіть потилиці товаришів (згодні – перебільшено, але прецеденти бувають) є інші варіанти. Наприклад:

   

  1. Технологічні підказки. Це різноманітні гаджети, починаючи від телефонів і завершуючи навушниками і електронним годинником. В принципі, будь-який інструментарій, що дозволяє передавати інформацію студенту, підходить. Дивились серіал «Паперовий будинок»? Так, от би такого професора зі шнуром через сантехніку і прямо до монетного двору. У нашому випадку, в аудиторію. Але нажаль. А смартфони є у кожного, тому тренуємося, панове.
  1. Аудіальні підказки. Навушники-невидимки у справі. Ціна питання не така вже й велика. Трохи спритності і тренувань дозволять благополучно чути підказки в режимі онлайн. Головне – знайти гарного підказувача.

   

  Є ще чисто поведінкові фішки. Відпроситися вийти, підглянути або запитати у товаришів. Функціонують навіть цілі студентські схеми міні-бізнесу. Наприклад, чекати в коридорі і писати відповіді для новачків. Але викладачі вдосконалять свої навички «берегти», тому так просто вже не виїхати. Та й фактор камер теж треба враховувати.

   

  Користь шпаргалок

   

  Є аксіома – шпаргалки не бувають марними. Навіть якщо ви писали полотно в трубочку, з міні шифром, але так і не змогли скористатися, результат досягнутий. Інформація відклалася в пам’яті. Тому грамотні вчителі та викладачі не перешкоджають такій тенденції. Хочете писати шпаргалки – пишіть. Це варіант освоєння знань:

   

  • Студент активує різні види пам’яті, в тому числі зорову і механічну. Це дуже добре, змушує ворушити звивинами і проявляти щось на кшталт «спритність мозку і ніякого шахрайства».
  • Написання шпаргалок – це підвищення грамотності і самоосвіти. Навіть якщо здається, що нічого не засвоєно – ні. У потрібний момент пам’ять активується. Плюс шпаргалок – можливість, наприклад, вказати дати та інші факти, які дозволять розгорнути думку і зорієнтують.
  • Шпаргалки – це креативність і спритність студента. «Бомбочки», непомітні файли у методичці, непрозорі лінійки, записки в пов’язках і гумових канатах на голову, ручки, які проявляються і стираються, тексти на тілі під колготками, надиктовані відповіді в смарт телефоні. Є така хороша приказка «голота на вигадку спритна». Тобто за відсутності виходу варіанти завжди знайдуться.

   

  Звичайно, користь буде, тільки якщо готуватися самостійно. Режим онлайн трансляції підказок марний з освітньої точки зору.

   

  При всій користі не варто забувати, що шпаргалки – не панацея. Потрібно мати певний багаж знань і якісні роботи на руках. Тільки так навчання принесе бажаний результат – диплом. Форматів студентських завдань безліч, починаючи від курсових і лабораторних робіт, і завершуючи дипломним проектами і науковими статтями.

  shpargalka

   

  На всіх шпаргалок не напасешся. Як бути? Звертатися до перевірених фахівців. У компанії «Наука Сервіс» для вас виконають на замовлення еталонні роботи і нададуть гарантії якості.

  Рейтинг

  0 / 5. 0

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук