Який % унікальності повинен бути в дипломі, курсовій, дисертації ❓

 

Дипломна або курсова робота може бути шалено цікавою, корисною і грамотної, але, якщо немає достатнього відсотка унікальності – це беззаперечні доопрацювання. Розбіжності в пару пунктів не беруться до уваги. Але розрив в кілька десятків відсотків свідчить про плагіат. Щоб не допустити такого сценарію, потрібно, по-перше, всебічно перевіряти матеріал, а по-друге – не «плагіатити».

 

 

Загальноприйняті відсотки унікальності студентських та наукових робіт

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

  Студентські роботи відносяться до тієї категорії, щодо якої сміливо можна сказати – чим вище, тим краще. Ніхто не зробить «ай-яй-яй», якщо реферат оригінальний на 90% замість заявлених 50%. Але дипломна робота з унікальністю 45% – це провал.

   

  Наведені дані вважаються орієнтовними. У визначенні допустимого мінімуму оригінальності студентських робіт грає роль політика самого ВНЗ, розроблені рекомендації та аналіз матеріалу – якщо якість того варта, скинути кілька відсотків не складе труднощів.

   

  Що таке добре, а що таке погано у кожного виду роботи своє. Це визначається також сферою науки і обраною темою. Щоб простіше було орієнтуватися, наведемо порівняння в таблиці.

   

  Вид студентської роботи Напрямок Відмінно Добре Задовільно Незадовільно
  Реферат Будь який 65% і вище 50% і вище 40% і вище до 40%
  Курсова робота технічний 65-75% 60-65% 55-59% до 50%
  гуманітарний 75-85% 70-75% 65-69% до 60%
  Бакалаврська робота технічний 75-80% 70-74% 60-69% до 60%
  гуманітарний 85-90% 80-84% 75-79% до 70%
  Магістерська дисертація технічний 85-90% 80-84% 75-79% до 70%
  гуманітарний 95% і вище 90-94% 80-84% до 75%
  Наукова стаття технічний 90-100%
  гуманітарний
  Кандидатська дисертація технічний 90-100%
  гуманітарний
  Докторська дисертація технічний 90-100%
  гуманітарний

   

  100% оригінальні тексти або як підвищити унікальність

   

  Перше, що потрібно знати – максимальна оригінальність далеко не запорука якості і безумовного захисту або здачі роботи. Це бонус, але не панацея. Але на зміст звертатимуть увагу завжди. Ну, як мінімум на вступ і висновок. Саме тому в унікальності не варто проявляти максималізм і перекручувати хороший матеріал, щоб вичавити 100%, а не наявні 95%.

   

  Однак є важливі правила:

  • Не варто ходити по лезу ножа і орієнтуватися на нижню гранично допустиму межу унікальності. Якщо ви перевірили роботу, і вийшло 75%, то є висока ймовірність, що викладачі на перевірці побачать 70%.Тому завжди робіть запас мінімум в 5%, а краще більше.
  • Неприпустимо використовувати заборонені прийоми підвищення унікальності. Наприклад, не можна замінювати символи, використовуючи іншомовну розкладку, застосовувати сінонімайз, копіпаст або спотворювати дані для оригінальності. Сучасні програми швидко зчитують таке, і ризики не вартують репутації.
  • Не правильно орієнтуватися тільки на одну систему перевірки. Якщо у вас немає можливості використовувати Антіплагіат.ВУЗ, орієнтуйтеся відразу на кілька альтернативних програм. Тільки якщо по кожній з них буде хороший і достатній відсоток, шанси на потрібний результат максимально високі. Така обережність викликана різницею алгоритмів перевірки систем.

   

  Для підвищення унікальності є маса законних прийомів. Перший і найголовніший з них – не копіювати джерела, а писати самому. Згадувати ази викладу і переказувати на папері матеріал своїми словами. Головне при цьому – зберегти вихідний сенс, достовірні дані і науковий стиль.

   

  Друга рекомендація зводиться до грамотного складання виносок і оформлення цитат. Це дозволяє винести за межі тексту, який перевіряється, багато неунікальний фрагментів, наприклад, точні назви книг. При цьому смислове навантаження зберігається.

   

  Третя порада полягає в боротьбі із заспамленністю. Якщо ви пишете, наприклад, дипломну роботу про банкрутство фізичної особи, не потрібно вставляти цю фразу в кожен абзац. Використовуйте альтернативні (але при цьому доречні формулювання).

   

  Наприклад – фінансова неспроможність особи, процедура неплатоспроможності, ініціювання банкрутства, врегулювання фінансових проблем. Орієнтуйтеся на зміст і прибирайте часто повторювані слова і формулювання, особливо спеціальні терміни.

   

  І ще одна, четверта порада, полягає в різноманітності джерел. Чим більше вихідного матеріалу взято в реальності (а не просто процитовано для наповнення списку використаних джерел), тим різноманітніше і оригінальніше буде зміст. Особливо якщо запозичувати матеріал із зарубіжних джерел.

   

  Де перевіряти унікальність дипломної роботи?

   

  Кайф теперішнього часу – величезний доступ до ресурсів, в тому числі безкоштовним. У вас, напевно, немає можливості «прогнати» текст через Антіплагіат.ВУЗ. Але є не менше якісні сервіси.

   

  1. PlagiarismCheck.org: PlagiarismCheck.org – це високоефективний онлайн-інструмент для виявлення плагіату. Цей сервіс дозволяє користувачам швидко та зручно перевіряти тексти на предмет оригінальності, виявляючи можливі подібності з іншими джерелами.
  2. Strike-plagiarism: Strike-plagiarism – передовий онлайн-інструмент, що спеціалізується на виявленні та запобіганні випадків плагіату. За допомогою свого інноваційного підходу цей сервіс широко використовується в академічному середовищі та наукових колах для забезпечення чесності та цілісності в дослідженнях та навчанні.
  3. Duplichecker: Duplichecker – це зручний онлайн-інструмент для перевірки текстів на наявність дублікатів та плагіату. Цей сервіс надає користувачам можливість швидко аналізувати тексти та виявляти подібні участки в різних джерелах, допомагаючи підтримувати оригінальність контенту.
  4. Unicheck (Turnitin): Unicheck, відомий раніше як Turnitin, є унікальним і широко відомим онлайн-сервісом для перевірки оригінальності текстів та виявлення плагіату. Цей інструмент широко використовується в навчальних закладах та наукових сферах для забезпечення академічної чесності та цілісності текстових матеріалів.

   

  Варіантів безліч. Але якщо ви хочете все і відразу, без перевірок і витрат часу – з компанією «Наука Сервіс» легко стати володарем ідеальної дипломної роботи на замовлення.

  Рейтинг

  0 / 5. 0

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук