Юрий 13.05.2020 Час читання: < 1 хвилини

Намає часу на написання дипломної роботи?

Довір це кандидату наук!

Дізнатись ціну

Зміст

  1. Плагіат і курсова робота
  2. Вимоги до унікальності курсової роботи
  3. Кращі онлайн-сервіси перевірки на плагіат

 

Якою б чудовою не була курсова робота, а без успішної перевірки на плагіат це всього лише теоретичне чтиво. Що найприкріше, унікальність буває низькою, навіть коли наукова робота написана з нуля. У цій статті ми розберемо, як перевірити курсову роботу, щоб не отримати неприємний сюрприз.

 

Плагіат та курсова робота

 

Перевірка на плагіат – це показник рівня оригінальності та унікальності тексту. Чим вище показник, тим краще. Головна причина, по якій викладачів хвилює цей показник – бажання перевірити, сам студент підготував роботу або скопіював чужий варіант. Цілі максимально зрозумілі, чи не так?

 

Важливі моменти:

 

  1. Плагіат – це запозичення чужих думок, робіт, публікацій та видача таких матеріалів за власні напрацювання. В глобальному плані – це порушення авторських прав. На рівні курсової роботи є більш просте і зрозуміле визначення – халтура. Так от, халтурити не бажано.
  2. Поганий рерайт – це теж плагіат.
  • Якщо ви отримали та скопіювали кілька фрагментів з інших курсових або дипломів і з’єднали їх в нібито свою курсову, на позитивний результат розраховувати не варто.
  • Якщо ви переставили слова в реченнях або абияк замінили фрази, але «портрет» вихідного матеріалу очевидний, це не авторська робота.
  • Якщо ви прогнали чужий текст через програми синонімайзу і думаєте, що впоралися – дивіться результати перших двох пунктів.

 

Курсові роботи не можуть обходитися без цитат. Цитати самі по собі апріорі не унікальні. Однак, по-перше, завжди в запасі є той самий залишок 15 відсотків (нагадуємо, що курсова повинна бути унікальна бажано на 85%), а по-друге, правильно оформлені виноски і посилання на законних підставах можуть бути виключені при перевірці і ніяк не нашкодити загальному показнику.

Хто перший додумався перевіряти унікальність? Артемій Нікітов, викладач МИЭМП, втомився боротися зі скачаними курсовими та дипломами з Інтернету, які ж знав фактично напам’ять. Він замовив розробку спеціальної програми. Так в 2005 році з’явився Антиплагіат. Життя студентів ускладнилася

Вимоги до унікальності курсової роботи

 

Показник 85% і вище – орієнтовний і бажаний результат. Насправді конкретні цифри залежать від внутрішньої політики навчального закладу та обраної дисципліни. Але не варто розраховувати на поблажливість до суцільно підсвічених текстів при перевірці на плагіат.

 

Факультет і напрямок навіть в рамках одного Вузу також можуть відрізнятися своїми вимогами до унікальності. Наприклад, студентам медичних і технічних напрямів дається поблажливість аж до 50%. Це логічно, враховуючи специфіку термінології, велику кількість формул, розрахунків тощо.

 

Природничі спеціальності стають приводом здати курсову роботу з 65% унікальності. Найменші «поблажки» у соціологічних і гуманітарних факультетів – 70-75%. Як стверджують «технарі» – болтологією можна розбавити все що завгодно.

 

Отже, тепер головне. Уточніть потрібний вам відсоток у викладача. Також ця інформація повинна міститися в методичних рекомендаціях. До речі, не полінуйтеся, візьміть цю корисну брошуру на кафедрі. Там же може бути вказана бажана система перевірки.

 

І найголовніше – не орієнтуйтеся на нижчу межу, залиште собі в запас до 5% унікальності понад. Перевірки можуть «скаканути», і на захисті буде неприємний сюрприз.

Уточніть потрібний вам відсоток у викладача. Також ця інформація повинна міститися в методичних рекомендаціях. До речі, не полінуйтеся, візьміть цю корисну брошуру на кафедрі. Там же може бути вказана бажана система перевірки

Кращі онлайн-сервіси перевірки на плагіат

 

Як це часто буває, універсальний і єдино вірний варіант виділити складно. Хіба що, мабуть, Антиплагіат.ВУЗ. Але доступ до ресурсів обмежено і є тільки у викладачів. Як же бути? «Прогнати» текст по всіляких найкращих сервісах. Ми пропонуємо 4 варіанти.

 

Text.ru

 

Біржа копірайтингу з власною системою перевірки і сео аналізу тексту. Дуже зручно, в тому числі для перевірки орфографічних помилок. Тут вам і заспамленість, і водність, і кількість символів – мінімальний обов’язковий набір характеристик тексту.

Алгоритм перевірки відрізняється достатньою жорсткістю. Будьте готові до підсвічування не унікальних фрагментів, навіть коли самостійно пишете курсову роботу. Але є переваги – замінивши кілька речень або попрацювавши зі словами-спамами, результат може відразу здивувати високими показниками.

 

Etxt

 

Старий, добрий, надійний Etxt вже виростив не одне покоління студентів. Максимально простий інтерфейс біржі, дуже грамотна система перевірки і відносно висока швидкість (в залежності від кількості заявок) – все зручно і просто.

 

Однак є недоліки. Наприклад, крім відсотка унікальності і відсотка орфографічних помилок перевірка не дає ніяких додаткових даних по тексту. Тобто, перевірка виключно методом виявлення рерайту та методом виявлення копій.

 

І ще. Обмеження щодо ліміту обсягу тексту – 10 тисяч символів. Тобто курсову вам доведеться розбити мінімум на 4 частини і перевіряти фрагментами. Це не є максимальна гарантія, оскільки унікальні фрагменти не завжди забезпечують потрібну унікальність всієї роботи цілком.

 

 

Для максимальної достовірності перевірте курсову роботу по всіх перерахованих сервісах. Це не займе багато часу. Пам’ятайте, навіть 100% унікальності по одному ресурсу не гарантує потрібну оригінальність. Можливо, алгоритм не розрахований на такий формат. Не ризикуйте.

Advego

 

Це біржа контенту з власною системою перевірки унікальності. Програму потрібно встановити на ПК. Передбачається можливість швидкої перевірки і глибокої перевірки. У другому випадком можуть «замучити» численні капчі. Але це за настроєм програми. Іноді їх може не бути зовсім.

 

Що стосується самої перевірки, вона максимально серйозна. Як ви можете побачити по скрину, система детально аналізує кожну фразу на предмет збігів і відповідностей. Рекомендується використовувати актуальні версії системи, оскільки вони регулярно оновлюються.

 

Додатково можна використовувати опцію Seo-перевірки тексту, результатом якої є показники академічної класичної нудоти, кількості стоп-слів, загального числа помилок. Перевірка за Адвего традиційно вважається однією з найнадійніших, але і найбільш непередбачуваних.

 

Антиплагіат.ру

 

Це автономна система перевірки, орієнтована тільки на оцінку унікальності. На платформі є кілька тарифних пакетів, що дозволяють максимально детально дослідити текст. Передбачена безкоштовна версія. Вона надає цілком нормальний звіт, який за відсотками рідко відрізняється від глибокої перевірки.

 

Антиплагіат.ру за алгоритмом максимально наближений до Антиплагіат ВНЗ. Використовувати ресурс дуже просто. Досить додати текст в спеціальну графу. Очікування займе від декількох секунд до хвилини.

 

 

 

Не розраховуйте на неуважність або дурість викладачів. Найчастіше вони з перших рядків бачать плагіат, оскільки вже читали-перечитали одні і ті ж роботи. Перевіряйте свої курсові. А якщо немає часу або бажання писати самостійно – звертайтеся в компанію «Наука Сервіс». І тоді проблем з будь студентською роботою не виникне.

 

Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × one =