Як показати розрахунки та їх результат у дипломній роботі?

Практична значущість дипломної роботи – це та її частина, у якій відображається вся користь проведеного дослідження для установи, компанії (які послужили базою дослідження) чи держави, або навіть людства. Не завжди виходить правильно вивести потрібну формулу, не кажучи вже про розрахунки, які потрібні згодом.

 

Якщо є сумніви у правильності виведеної формули та алгоритму дій, краще зовсім не починати розрахунки. Якщо помилка буде допущена на початковому етапі, це призведе до спотворених результатів і некоректних висновків.

 

У дипломних за якими напрямками найчастіше необхідні розрахунки?

 

Найбільша цінність випускної кваліфікаційної роботи в університеті полягає у її практичній частині. Аналітичні дані, розрахунки та всілякі діаграми – це те, що знаходить відображення не тільки в роботах прикладного характеру, а й у наукових працях, присвячених вивченню гуманітарних дисциплін.

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

   

  Наприклад, дипломи з економіки часто показують аналіз діяльності конкретної організації. Для його проведення та дачі об’єктивної оцінки необхідно правильно зробити розрахунок конкретних показників (це можуть бути доходи, витрати, визначення вартості матеріальних активів тощо), проаналізувати їх у динаміці та визначити існуючу проблему. З отриманих результатів необхідно сформулювати пропозиції щодо модернізації роботи підприємства у межах обраної теми дослідження. Цей етап передбачає проведення розрахунків і виходячи із запропонованих удосконалень, й зіставлення даних «до» та «після».

   

  Дипломні роботи з юриспруденції також не виняток щодо необхідності проведення розрахунків. У студента точно не вдасться написати хорошу дипломну роботу з податкового права, якщо не аналізуватимуться та зіставлятимуться доходи місцевих бюджетів та Державного бюджету України за певні періоди. Та й у криміналістиці без формул та розрахунків не обійтися.

   

  У медицині розрахунки теж ой як потрібні. Визначити ефективність препарату з урахуванням проведених експериментів? Розрахувати дозування препарату, виходячи з ваги людини? Без розрахунків тут точно не обійтись.

   

  Які програми для розрахунків полегшують життя студентів?

   

  1. MyScript Calculator – це зручний калькулятор з підтримкою рукописного введення, при його використанні можна не просто записувати обчислення повністю, але й не витрачати час на вбивання ступенів та корня. Всі дані можна записувати так само, як і в зошиті – зручний застосунок сам переведе написане в знаки і видасть правильний результат. При такому підході ймовірність помилитися зводиться до мінімуму, а ось швидкість виконання розрахунків збільшується в рази – це безумовний плюс для тих, хто проводить дослідження і не має в своєму розпорядженні часу.
  2. Excel або Гугл-таблиці – як не крути, це найпростіший і зрозуміліший спосіб для виконання базової математичної операції у вигляді додавання. Визначити суму надходжень за якийсь проміжок часу можна лише за пару секунд, необхідно просто виділити потрібний діапазон даних та натиснути одну кнопку.
  3. Photomath. Зручний додаток для вирішення математичних завдань різної складності. Програма використовується на смартфоні та використовує технологію оптичного розпізнавання текстів. Вона розпізнає як друкований, і рукописний текст і дозволяє вносити правки у вже відскановані документи. Це ідеальний варіант для студентів, які пишуть диплом із вищої математики. Програма легко справляється з різними дробами, інтегралами, матрицями і не тільки.
  4. Microsoft Math Solver – надійний друг для тих, чия дипломна робота пов’язана з алгеброю, статистикою, тригонометрією тощо. Розв’язання формули чи якогось завдання містить як покрокові пояснення, а й посилання схожі приклади. Це дозволяє не просто правильно виконати розрахунок, а й знайти додаткові джерела для проекту.
  5. “Конвертер одиниць” – програма, яка дозволяє всього в пару кліків конвертувати різні показники, такі як сила, швидкість, відстань, довжина, висота тощо.

   

  Якщо навіть із цими помічниками не вдається досягти хорошого результату і висновки “не клеються” з теоретичною частиною роботи та об’єктивною оцінкою вчених, тоді слід делегувати підготовку диплома професіоналам. Фахівці “Наука Сервіс” із задоволенням допоможуть розібратися з цим завданням, а при необхідності підготують випускну кваліфікаційну роботу “під ключ”. У нас можна замовити дипломну роботу та не переживати про правильність розрахунків у практичній частині диплома.

  Рейтинг

  0 / 5. 0

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук